Як вибрати кухонний комбайн: огляд якісних варіантів для дому (рейтинг виробників)

Як вибрати кухонний комбайн: проста інструкція з порадами, яка модель краща.

Сучасні господині вже не уявляють свого життя без усіляких побутових приладів, що відчутно полегшують процес приготування їжі. Механічні м’ясорубки та ручні міксери залишились у далекому минулому, звільняючи місце універсальним приладом.

Що й казати, сьогодні винайдено величезну кількість прекрасних помічників на кухні, але на окрему увагу заслуговують багатофункціональні варіанти. Комбайн є незамінним агрегатом, адже за його допомогою можна виконати чимало складних кулінарних маніпуляцій.

Однак, від усього різноманіття моделей та фірм голова йде кругом, і зупинитися на чомусь конкретному буває досить важко.

Конструкція

Широкий вибір комбайнів обумовлений бажанням виробників з’єднати в одному пристрої понад 10 корисних функцій, покликаних стати у нагоді у повсякденному побуті.

Залежно від категорії, розглянуті агрегати поділяються на два класи: тістоміси та мультирізки.

Для кожної з зазначених груп характерні відмінні риси та неповторні особливості.

  • Мультирізки мають досить просту конфігурацію, що складається з моторного блоку та чаші.Всередині прозорої пластикової ємності кріпляться терки або спеціальні ножі для шаткування. Даний вид комбайнів ідеально підходить для кулінарів, що працюють із продуктами, що мають невелику щільність. Наприклад, рідини, фрукти чи овочі. Комплектація може включати додаткові насадки та аксесуари, що поміщаються безпосередньо в чашу або ставляться замість неї. Якщо агрегат оснащений відразу двома приводами, можна одночасно встановлювати блендер;
  • Тістоміси – чудовий варіант для кухарів, що працюють з особливо щільними продуктами, зокрема м’ясом або тестом. Для найбільшої міцності чаша такого комбайна виготовляється не із пластику, а з металу. Зберігання додаткових насадок виробники пропонують здійснювати у спеціальних чохлах або окремих контейнерах. Метал, з якого робиться чаша, є нержавіючою сталлю, що гарантує високу міцність та харчову безпеку. Допустимо охолоджувати та нагрівати металеві ємності, але їх заборонено поміщати у мікрохвильову піч. М’ясні продукти у такому потужному комбайні переробляти гранично легко та приємно. З метою зменшення габаритів виробу, а також збільшення компактності, комбайни можуть випускати і зовсім без чаші.