Як вибрати хлібопічку: ТОП-10 найкращих порад експерта, відгуки, ціни

Як вибрати хлібопічку для дому: характеристики, розміри, огляд популярних марок з порадами яка хлібопічка краще

Випікати хліб за допомогою хлібопічки легко та економічно. Ви можете змішати всі інгредієнти на свій вибір, щоб досягти бажаного унікального смаку.

Не залежно від того, де ви робите покупку хлібопічки, найголовніше – переконатися, що ваш вибір відповідає вашим потребам. Ви, безперечно, повинні проаналізувати кожну функцію, перш ніж робити висновки.

Чи є у вашої хлібопічки програмовані опції? Чи встановлено таймер, який сповіщає вас, коли ваш хліб готовий? У цьому посібнику ми розглянемо 10 основних факторів, які слід враховувати перед покупкою хлібопічки.

Типи та розміри

Існують обмеження щодо форми хлібопічки. В даний час на ринку можна знайти лише два типи цього кухонного приладу: горизонтальної та вертикальної форми.










Вертикальна хлібопічка

Вертикальні машини призначені для випікання високих хлібів.Зазвичай вони займають мало місця завдяки своїй компактній конструкції, а також виробляють хліб із пухнастою верхівкою.

При використанні цього типу машини важливо змалювати кожну деталь вашого хліба, щоб у вас не вийшов універсальний хліб.

Горизонтальні хлібопічки

Горизонтальні хлібопічки виробляють хліб у всій формі, як у звичайних магазинах. Якщо ви любите звертати увагу на вигляд свого хліба, горизонтальна машина буде для вас правильним варіантом.

Переваги використання горизонтальних типів машини полягають у тому, що вони оснащені кількома міксерами і дозволяють випікати всі види хліба.

  • Хлібопічки бувають різних розмірів, і це сильно впливає на їхню продуктивність.
  • Їх місткість коливається від 500 г до 1,4 кг.
  • Ваші потреби будуть сильно впливати на вибір виробника.
  • Якщо у вас є сім’я, ми рекомендуємо вам розглянути моделі, які виробляють понад 500 г готової продукції.

Програмовані параметри

Коли все автоматизовано робити щось простіше. Хлібопічки з програмованими опціями не лише спрощують роботу, але й випікають якісний хліб.

Параметри, що програмуються, стануть у нагоді, якщо вам потрібен повний контроль.

  • Наприклад, якщо ви хочете, щоб ваша кірка була темною або світлою, або ви хочете, щоб вона не піднімалася.
  • Існують моделі з програмованими параметрами, які дозволяють робити тісто, не замішуючи його.
  • Отже, встановлені параметри дозволять вам випікати відповідно до характеру тесту.
  • Якщо вам пощастить, ви також знайдете хлібопічки з додатковими опціями, що дозволяють випікати у різних стилях – це безглютеновий, французький чи солодкий стиль.

Таким чином, з цією функцією все, що вам потрібно зробити, – ввести характеристики хліба, який ви хочете, і ваша піч поставить перед собою завдання зробити вам саме це.

Чим вища модель за класом, тим більше можливостей ви отримаєте, але в цьому випадку вам доведеться витратити більше грошей.










Лопати для змішування

Більшість печей поставляється з різними типами лопатей. Існують моделі з однією лопатею для замішування тіста, в той час як інші можуть поставлятися з додатковою лопатою.

В ідеалі хлібопічки повинні бути з однією лопатою. Однак, щоб отримати той результат, який відповідає вашим потребам, завжди краще мати кілька лопат.

Подвійна лопаточка краще замішує тісто, дозволяючи отримати той самий результат, якби ви робите це руками. Так ви позбавитеся грудок і отримаєте бажану текстуру.

На додаток до кількості доступних лопат ви можете подивитися, знімні вони чи ні. Тому що, якщо ви залишите лопатки під час випічки, у хлібі може утворитися дірка. Деякі виробники рекомендують знімати лопатки перед початком випічки. Ще одна перевага знімних лопаток – їх легко чистити.

Таймер із затримкою

По можливості намагайтеся купувати хлібопічки з таймером. Ця опція дозволяє встановити, коли ваш хліб почне випікатися, а також коли закінчиться цикл.

  • Наприклад, з таймером затримки можна зібрати всі інгредієнти в печі перед сном і встановити, коли таймер почне випічку.
  • Ви також можете вказати таймеру, скільки потрібно готувати хліб, а також який стиль ви хочете за допомогою програмованих параметрів.
  • Таким чином, ви можете прокинутися зі свіжоспеченим хлібом.

Коефіцієнт шуму

Більшість електронних пристроїв під час роботи видають шум. Оскільки хлібопічки місять і печуть, можна припустити, що вони будуть дуже галасливими, але ви повинні звертати увагу на цей параметр, щоб отримати можливість, яка видає мало шуму.

Крім того, вони можуть працювати посеред ночі, і вібрація, що виникає під час процесу випічки, може розбудити всю сім’ю.

Хоча в цих приладах немає функцій шумоподавлення, ми виявили, що хлібопічки, виконані з високоякісних матеріалів, менш галасливі. Вони також мають бути міцними, щоб обмежувати рух, що автоматично знижує рівень шуму.










Функція оповіщення

Якщо ви любите випікати хліб із фруктами та горіхами, переконайтеся, що ви берете модель зі звуком, тому що це допоможе вам додати у певний час потрібні інгредієнти.

  • Додавання горіхів на початку циклу випічки, швидше за все, призведе до їх подрібнення, тому важливо додавати їх наприкінці.
  • Моделі з будильником зазвичай видають звуковий сигнал, щоб нагадати, що настав час додати фрукти, і зробить те саме, коли хліб буде готовий.

Спеціальні предмети

Хоча більшість людей віддають перевагу універсальному хлібу, особливо коли життя стає напруженим, бувають ситуації, коли вам знадобиться щось більше, ніж простий хліб, наприклад, якщо до вас приходять гості.

Моделі зі спеціальними предметами дозволяють робити такі речі, як піцу, тістечка, локшину, джем. Машина зі спеціальними функціями підкаже, коли додавати інгредієнти, щоб випікати на ваш смак.

Час випічки

Одна з характеристик, на яку слід звернути увагу, – це швидкість роботи печі. Основне занепокоєння користувача полягає в тому, скільки часу знадобиться, щоб спекти буханець хліба.

Ніхто не любить довго чекати, особливо коли за обіднім столом сидить уся сім’я. Основний хліб з борошном та олією повинен пройти цикл замісу, перемішування, підйому, збивання та випічки протягом приблизно 4 годин, тоді як машини з експрес-циклами виконають свою роботу за годину.

Проте час приготування залежить від виду хліба, який ви хочете спекти. Як правило, найшвидше готується білий хліб.

Технічне обслуговування

Важливо, щоб ви вибрали хлібопічку з антипригарним покриттям. Це гарантує, що ваш хліб вислизне чистим, а не прилипне до дна форми.

Щоб зменшити ймовірність прилипання, вибирайте виробників, які постачаються із дротяними ручками. Таким чином, ви зможете витягти хліб із мінімальними пошкодженнями.

Якщо вам потрібний більший доступ при очищенні, вибирайте машини, у яких місильна лопатка та чаша знімні.

Довговічність

Перед покупкою будь-якої машини ви сподіваєтеся, що вона прослужить все життя, навіть якщо такі очікування нереалістичні.

  1. Коли справа доходить до хлібопічки, виберіть варіант, де пічка зроблена з довговічних матеріалів. Це дає додаткову перевагу у вигляді меншого шуму.
  2. Щоб бути в більшій безпеці, переконайтеся, що на всі ваші покупки поширюється гарантія повернення грошей.
  3. При такій кількості моделей від різних брендів, вибір хлібопічки без урахування всіх перелічених факторів, буде помилкою.

Якщо ви потрапили в ситуацію, в якій не можете прийняти рішення, головним фактором мають стати ціна, відгуки, гарантія та бренд.

Звичайно, у двох брендів не може бути однакової політики у сфері якості та виробництва. Вибирайте із перевірених брендів та випікайте смачно!

Фото кращих моделей хлібопічок