Газова варильна панель: рейтинг найкращих + як вибрати і що потрібно знати перед покупкою

Газова варильна панель – ТОП-10 рейтинг найкращих моделей 2024 року на думку експертів!

Початок 19 століття. Тоді ще нікому не відомий винахідник Петро Соболевський робить прорив із застосуванням блакитного палива. Представляє маси термо лампу (прилад для отримання газу).

З того часу минуло понад 200 років. Газифікація країни сягнула невидимих ​​масштабів. Це і зрозуміло, адже Росія посідає перше місце з видобутку газу.

З підведенням блакитного палива до кожного будинку, удосконалилася техніка для приготування їжі. Подарувавши при цьому людині вибір газових плит, виходячи із власних уподобань.

Що таке

Газова варильна панель є на ринку техніки зовсім недавно. Повномасштабна газифікація в країні розпочалася з 2002 року.

Але незважаючи на малу популярність серед споживачів, встигла заслужити довіру та похвалу за свої незрівнянні переваги.











Отже, вбудована газова варильна панель представлена ​​технікою з низкою таких переваг:

  • Вбудовується в будь-яку поверхню кухонного гарнітуру;
  • Економить простір на робочій поверхні;
  • Не залежить від духової шафи;
  • Має функціональні налаштування;
  • допомагає скоротити час на приготування їжі;
  • Блакитне паливо, яке використовується в приладі, не несе величезних матеріальних витрат для покупця.

Типи плит

Кожен хоче підібрати прилад із набором сучасних функцій та «по кишені». Але, щоб не помилитися з вибором, необхідно мати поверхневі знання про речі, що цікавлять.

Ринок пропонує такі типи газових варильних панелей:

  1. Залежні плити об’єднані з духовкою, маючи загальну панель керування. Установка, яких поодинці неможлива. Але це більше плюс ніж мінус. Виробники кухонних гарнітурів, тільки вітає цю техніку. Єдине, що не можна розірвати ці агрегати та встановити у різних кутах кухонного приміщення. До того ж, якщо духова шафа стане непридатною, тоді скористатися панеллю буде не можна. Ось такий цікавий взаємозв’язок агрегатів виходить;
  2. Незалежні моделі відрізняються від зазначеного приладу тим, що панель не залежить від духовки. Покупець може обійтись без неї. Робота плити від цього не залежить. А для користувача величезний плюс полягає в особистому виборі духової шафи, незважаючи на ціну, дизайн та виробника товару.

Чому варто придбати

При цьому купити варильну газову панель не складе особливих труднощів. Техніка має багато переваг, за які сподобалася покупцям. Основні плюси газових панелей:

  • Універсальність, починаючи з необхідного розміру техніки. І закінчуючи вбудовуванням у будь-яку робочу поверхню на кухонній зоні, залишаючи місце під шафу для зберігання кухонного начиння;
  • Не вимагають значних витрат на побутову хімію, необхідну для збереження чистоти панелі;
  • Фінансова сторона – витрати на плиту не будуть «бити по кишені», на відміну від аналогів;
  • Не потрібно багато часу на приготування. Газ швидше нагріває кухонний посуд. А відрегулювати температуру під час приготування не складе жодних труднощів, навіть для дитини;
  • Величезний вибір дизайну плит, що вбудовуються. Індивід може вибрати модель, виходячи зі своїх, начебто нездійсненних бажань. Для цього видаються каталоги, що ілюструються різними типами газової техніки, з докладним описом кожної її функції та деталі. Також фото газових варильних панелей є в інтернеті, де можна читати відгуки про товар перед придбанням.










З чого виготовляють

Покупцям надано вибір у придбанні плити, що працює на блакитному паливі. Кожен визначиться для себе, виходячи з позитивних та негативних характеристик техніки.

Використовують 4 матеріали для виготовлення газових панелей.

  1. Застосування емальованої сталі при створенні панелей коштує дешево. Техніка не має великих функціональних можливостей, високим опором до пошкодження. І швидко забруднюється. Але є плюси. Колірна гама приладів не залишить нікого без необхідного забарвлення.
  2. Модель із нержавіючого матеріалу сподобається споживачам за простотою догляду та стильний дизайн. Представлена ​​з глянсовою та матовою поверхнею. Але є великий мінус у доглядових засобах, які використовуються для газових плит і стоять чимало.
  3. Прилад зі склокераміки узвичаївся зовсім недавно. Тому відрізняється високою ціновою категорією. Але при цьому повністю виправдовує за рахунок термостійкої поверхні (не варто переживати за перегрів агрегату). Господині будуть у захваті від матеріалу для панелі, стійкого до жирних плям.
  4. Прилад із загартованого скла часто плутають зі склокерамікою. Відмінність від якої меншою ціною, хоча за якістю вони майже ідентичні.Для панелей із загартованим матеріалом застосовують два шари, що складається із захисної та загартованої скляної основи. Плюс такого виготовлення полягає у поверхні, стійкій до високих температур, ударів та подряпин.

Найголовніше переконатися покупцеві, що є гумові наконечники на металевих складових, що стикаються зі скляною поверхнею.

Рейтинг газових панелей

Як вибрати серед рейтингу найкращих варильних панелей? Питання не з легких, але все ж таки вирішується.









Виходячи з відгуків користувачів складено список найпопулярніших газових агрегатів:

  • Hansa BHGI 32100020 техніка, що найбільш купується. Чи не примхлива до присутності прямого блакитного палива. Може використовуватись при підключенні до одиничного балона з Аргоном. Складається з двох конфорок. Має опцію електророзпалювання (без сірників та запальничок). Плюс у невисокій вартості (6500 руб.);
  • Asko HG 1666 SB із запатентованим покриттям Poliant та матеріалом конфорок із нержавіючого сплаву. Є додаткова кругла конфоркова модель (знімається) для нагрівання невеликого посуду. Прилад оснащений останніми сучасними функціями. Ціна висока 45000 руб., що повністю окупається при використанні;
  • Hotpoint-Ariston 750 PCT із шириною – 75 см. І глибиною – 51 см. Складається з 5 конфорок, накритих зверху чавунними ґратами. Техніка з емальованого сплаву з можливістю електрозапалювання та контролем газу. Все це коштує 16000 рублів;
  • Gefest CH 2120 вирізняється серед усіх панелей незвичайним дизайном. Компактно розташований на робочій поверхні кухонного гарнітуру за рахунок невеликого розміру (73/50). Має опцію електрозапалювання, контроль газу та фіксацію полум’я. Відрізняється від інших моделей – індивідуальними ґратами на кожну конфорку. Гарантійний талон на Гефест діє 2 роки. Ціна: 11 000 рублів.

Фото газової панелі для кухні