Кухня 12 кв. м. – 150 фото новинок дизайну з цікавим оформленням інтерєру в різних стилях та поєднаннях

Кухня 12 кв. м. планування, правила зонування, ідеї, фото готових варіантів дизайну інтер’єру в сучасному стилі

12 квадратних метрів досить багато, якщо говорити про кухні. Простір, який можна заповнити різними рішеннями відповідно до потреб майбутньої господині, щоб створити гостинне та функціональне середовище.

Кухня на 12 метрах може бути виконана в різних стилях, які відрізняються один від одного не тільки зовнішнім виглядом, а й вартістю.
Шик у стилі кантрі

У кухні на 12 метрів у стилі кантрі-шик часто поєднуються природні, звичні сільські тони дерев’яної підлоги з вишуканими стельовими рамами та люстрою у стилі ретро.

В результаті створюється атмосфера вродженої елегантності, що ідеально підходить не тільки для заміської вілли, але й для міської квартири.

Стіни та меблі в таких випадках теж вибирають класичних кольорів, фарбують їх фарбою, прикрашають типовим оздобленням у вигляді сковорідок, що висять на рейлінгах, розміщених на відкритих полицях декоративних тарілок, а якщо дозволяє висота стелі, то на балках можна побачити гірлянди з цибулі і букети сухоцвітів.

Розмір кухні дозволяє її використовувати як повноцінну їдальню, встановивши масивний дерев’яний стіл і стільці в єдиному з ним стилі.