Кухня з газовою плитою – 120 фото ідей дизайну + інструкція, як вписати в інтерєр

Кухня з газовою плитою: варіанти дизайну, фото, особливості оформлення

Кухні з газовою плитою користуються заслуженою популярністю не лише в нашій країні, а й у всьому світі, і не поспішають здавати свої позиції.

Для комфортного використання необхідно не тільки ретельно продумати дизайн кухні з газовою плитою, правильно підібрати модель, а й за необхідності зробити грамотне перепланування приміщення.

Тонкощі перепланування

Не лише власники невеликих квартир часто стикаються із проблемами перепланування приміщень, які обладнані газовими плитами. Щасливі власники розкішних апартаментів теж повинні знати та враховувати нюанси перепланування, якщо вони вирішать змінити своє житло.

Головна вимога до власників у цій ситуації – це обов’язкова ізоляція кухні з газовою плитою від решти кімнат. У жодному разі не можна бездумно і без погодження зносити перегородки, особливо в панельних будинках, де практично всі стіни є конструкціями, що несуть.

Ця здорова вимога зумовлена ​​турботою про життя та здоров’я людей, т.к. відомо безліч випадків отруєння чадним газом уві сні. Запахи їжі, що готується, які будуть розноситися по всій квартирі, теж можуть зіпсувати настрій.

Вдалим рішенням для об’єднання кухні з іншим приміщенням може стати використання розсувних дверей та скляних перегородок, виконаних із загартованого скла. Тож ви не порушите законодавство і зможете візуально розширити простір.

Коли всі організаційні питання вирішені, можна розпочати вибір самої плити.
< "/wp-content/uploads/fcgt_13953.jpg">