Помаранчева кухня: поєднання помаранчевого відтінку з іншими кольорами, 140 фото дизайн новинок інтерєру

Помаранчева кухня – приклади поєднання помаранчевого кольору з іншими відтінками, правила облаштування, 140+ реальних фото-проектів

Будь-яке барвисте фото помаранчевої кухні викликає асоціації, пов’язані з теплою порою року. Тому північне розташування кімнати вже говорить про те, що варто уважніше придивитися до такого оздоблення.

Колір має виражені антидепресантні якості, які багато в чому сприяють створити в кімнаті тепло та затишок. На кшталт вітаміну в апельсинах цілком сприяє відновленню сил і може стати гарною «зарядкою» оптимізму.

Але всього має бути в міру. Незважаючи на «щиру» дружелюбність, така палітра кольору дуже емоційно впливає на психіку. Ось чому у великій кількості він здатний навіть викликати агресію.

Оформляти помаранчеву кухню в інтер’єрі повного наповнення «апельсиновим» забарвленням не варто. Набагато краще зупиниться на мудрому та практично доцільному відношенні одного до чотирьох. Не варто турбуватися, ця одна частина якраз дасть право назвати свою кухню помаранчевою.

Насправді сучасні дизайнери розрізняють більше ніж двадцять тональностей цієї палітри кольорів. Сюди відноситься і сонячний колір «персика» та всілякі коричнюваті відтінки.

Є дуже «ніжні» колірні рішення, коли кухні в помаранчевих кольорах чудово виглядають у досить великому обсязі.

Для цього варто лише скористатися світлішою гамою тональностей. Бажаючи позначити такий колір як основне, цілком вдалим буде додавання інших кольорів в інтер’єр.