Кухні з МДФ – 170 новинок дизайну з фото прикладами застосування матеріалу.

Кухні зі МДФ – огляд кращих ідей застосування в дизайні інтер’єру, плюси та мінуси, фото, поради який фасад краще вибрати

Кухня, вибрана правильно в магазині, прослужить вам довго і збереже свій первинний вигляд. Щоб вибрати по-справжньому гарну кухню, звертайте насамперед увагу не на вартість, а на фасад.

У цій статті розвіяні сумніви та міфи про кухню МДФ, представлені поради, які допоможуть вам зробити вибір на користь покупки кухні МДФ.

Що являє собою кухня з МДФ

Така назва виникла неспроста, її ініціали означають, що кухня була виготовлена ​​з тирси, яка спресувала і потім виготовила ту чи іншу кухню.

Інакше такі кухні ще називаються «з фасадами з МДФ», ця назва повністю характеризує ці кухні, тому що вони виготовляються з ламінованого ДСП.

Відмінність МДФ від інших матеріалів

Нижче представлені факти, за якими відрізняється кухня з фасадами із МДФ від інших матеріалів.

  • Є вибір між обробкою та дизайном – покупці можуть вирішити, чи буде основа у кухні МДФ матовою, пофарбованою або з наявністю покриття із пластикової плівки, також є вибір між увігнутою чи опуклою формою.
  • Фасади МДФ для кухні стійко переносять всі дії на них: фізичні предмети, переносять будь-яку температуру, добре тримають вологу.Це безперечно можна вважати плюсом на відміну від фасадів з дерева, які, як відомо, після довгого часу, можуть утворювати тріщини і дряпатися від будь-якого зовнішнього впливу.
  • Певною перевагою таких фасадів є недорога ціна в порівнянні з дерев’яними фасадами.