Стелаж Каллакс від ІКЕА (140 фото): застосування, розміщення та зонування кімнати

Стелаж Каллакс від ІКЕА – застосування в інтер’єрі недорогого та універсального стелажу, фото ідей та дизайнерські рішення

Стелаж Каллакс – класична та практична модель, що випускається компанією ІКЕА вже понад 20 років. Завдяки функціональності та естетичності користується популярністю у всьому світі. Використовується для облаштування систем зберігання та зонування простору.

Можно розмістити стелаж Каллакс в інтер’єрі будь-якого стилю завдяки мінімалістичному дизайну та виконанню в різних колірних рішеннях.

Переваги стелажу Каллакс

Стелаж Каллакс від ІКЕА відрізняється такими особливостями та перевагами:

  • Можливість модифікації. Можна змінювати положення полиць, додавати висувні ящики, розташовувати вертикально та горизонтально, обладнати дверцятами.
  • Можно розташувати біля стіни або всередині приміщення. У другому випадку за допомогою стелажу зручно зонувати простір, що є актуальним для великих кімнат з відкритим плануванням.
  • Можливість поєднання окремих елементів. Стелажі цієї серії можуть мати різні розміри та форми. Конструкції можна використовувати окремо або об’єднати у єдину систему зберігання.
  • Випускається у різних кольорах. Можна зібрати однотонну систему або об’єднати кілька контрастних кольорів.
  • Функціональність. Каллакс – це гарнітур, який буде доречним у будь-якому приміщенні, навіть на кухні чи балконі.Підійде для дитячої кімнати, спальні, вітальні чи домашньої бібліотеки.