Ящики для кухні: 120 фото найкращих ідей дизайну

Ящики для кухні: популярні моделі із сучасним дизайном (120 фото). Огляд усіх новинок та найкращих рішень застосування меблів в інтер’єрі кухні

Кухня — це не просто місце приготування та їди. Це простір, правильна організація якого полегшує побут і дарує радість. У цьому приміщенні, як правило, багато різних приладів, інвентарю, продуктів харчування та посуду.

Все це багатство необхідно десь зберігати. Неможливо припустити, що кухня може бути без ящиків. Існує багато варіантів, як розмістити всі предмети ефективно, не захаращуючи кімнату.

Нюанси системи зберігання

Головний принцип розміщення речей на кухні – все потрібне прибираємо ближче, ніж користуємося рідше – подалі. Посуд та прилади для щоденного користування, спеції та приправи зазвичай розташовуються зверху та знизу над робочою поверхнею. Сама стільниця має бути порожньою і знаходитися між плитою та раковиною.

Для зберігання використовуються вбудовані елементи в меблях (найчастіше в кухонному гарнітурі), а також різноманітні коробки, кошики, лотки. Професіонали радять віддавати перевагу одному великому ящику/коробці, ніж двом, але менше. Так внутрішній простір більше буде використаний з користю.

В одному місці краще ховати схожі предмети чи інвентар із однаковим функціоналом.При зберіганні продуктів харчування необхідно ознайомитися з товарним сусідством, правильно підбираючи тару. Для деяких фруктів та овочів можуть знадобитися особливі умови.