Шафи для кухні: 135 фото найкращих моделей шаф з цікавим та сучасним дизайном

Шафи для кухні: основні правила вибору, огляд новинок з каталогу, 135 фото практичних рішень для дизайну інтер’єру кухні

Кухня — чудове місце для приготування смачних страв, для посиденьок з рідними та близькими людьми. Тому на ній має бути затишно, красиво та комфортно.

При облаштуванні кухні важливий кожен елемент: плита, стіл і стільці, посуд, декор і шафа. Адже жодна зручна, функціональна кухня не обійдеться без шафи.

Функції шафи на кухні

Шафи для посуду на кухню вирішують низку проблем, з якими багато хто стикається:

  1. Насамперед вони виконують функцію зберігання. У любителів готувати, у великих сімей, часто дуже багато посуду, який нема де зберігати. У шафи складають не лише посуд, а й продукти, які можна зберігати в шафах (крупи, сухі приправи), побутову хімію, кухонне приладдя, текстиль та інше.
  2. Організація простору – для зручності та порядку важливо, щоб у всього було своє місце. Так, завдяки шафам і акуратному розміщенню предметів, на кухні вдасться уникнути безладдя, тісноти та знайти затишок. Не варто намагатися вмістити весь посуд у маленьку шафку, це лише створить плутанину, потрібно грамотно підходити до розміщення предметів.
  3. Шафи не тільки функціональні, а й красиві. Хороші меблі здатні зробити кімнату чудовим, стильним місцем, в якому приємно проводити свій час.
  4. При правильному розміщенні шафи здатні приховати недоліки планування та підкреслити переваги. Наприклад, візуально збільшити висоту кімнати здатні довгі, високі шафи.
  5. У шафи для кухні можна вбудувати техніку: мікрохвильову піч, витяжку, телевізор, духову шафу та іншу.