Буфет для кухні: новинки дизайну, види, ціни, поради як вибрати і де купити (150 фото)

Буфет для кухні (150 фото): все про вибір та дизайн, огляд новинок меблів 2024 року

У більшості, кухонний буфет викликає добрі асоціації з бабусиною їдальнею. Саме там лежали солодощі, і стояв гарний посуд. У сучасних інтер’єрах цей предмет меблів також може знайти своє почесне місце на кухні.

Головне, правильно підійти до вибору, вивчити всі плюси та мінуси, визначитися зі стилем. На фото буфетів для кухні можна помітити наскільки багатий асортимент пропонують виробники.

Кухня в стилі буфета не тільки виглядає оригінально, але й має масу переваг. Розглянемо деякі з них.

  • Місткість. Буфет, відносно компактний, але при цьому, через велику кількість скриньок і поличок, дуже місткий. У ньому можна вільно розмістити великий запас продуктів харчування, кілька сервізів, та інше кухонне приладдя.
  • Зручність. У деяких модельних варіаціях посередині є зручна стільниця. Ця додаткова робоча поверхня на кухні буває просто незамінною.
  • Універсальність. Завдяки найширшому розмаїттю моделей, габаритів і кольорів, можна легко підібрати відповідний варіант.

















Якими бувають кухонні буфети

Класичні варіанти мають три рівні. Перший рівень найоб’ємніший, з глибокими полицями та глухими дверцятами. Нагорі розташовується відсік з відкритими поличками. Також зустрічаються варіації із заскленим верхом.







Середня частина є просторою, відкритою нішою зі стільницею. Кожен відділ має своє призначення. У нижніх ящиках ховаються непривабливі сковороди та каструлі, крупи. Нагорі, гарний посуд для сервірування столу. Середня частина застосовується як столик.

Новіші буфети для посуду на кухню практично не мають відмінностей за своїми формами від класичних моделей. Але за стилем мають безліч варіацій. Розглянемо основні конструкції у сучасному виконанні.

  • Цільна шафа, яка не має поділів на рівні.
  • Двоярусна шафа без стільниці.
  • Тумба зі стільницею та простою поличкою зверху.

Кухонні буфети мають велику різноманітність у розмірній лінійці.Але стандартна конструкція залишається незмінною: висота і ширина, якою досягає двох метрів.

При цьому, сучасні дизайнери пропонують дуже високі моделі з широкими поличками, так і зовсім невеликі, вузькі варіанти.

Окрім цього, меблі мають відмінності і за матеріалами, з яких вони виготовлені. На її виробництво йдуть як дорогі матеріали: масив дерева, так менш затратні: ДСП, фанера. Такі буфети для кухні можна купити недорого. Залежно від бажання та фінансових можливостей і робиться вибір.

Перш ніж купити буфет для кухні, необхідно визначитися, що в ньому зберігатиметься. Це спростить вибір фурнітури.













Відкриті моделі буфетів

Розкриті буфети не мають стулок у верхньому відсіку конструкції.

  • Найчастіше верхній відділ складається з поличок, тримачів келихів, кошиків.
  • Головний мінус такої конструкції, це скупчення пилу.
  • Такі системи зберігання призначені для регулярного використання.
  • Наприклад, для зберігання посуду, що використовується щодня.

Закриті конструкції

У закритих варіантах завжди є дверцята, але не обов’язково з глухими стулками. Вони можуть бути з вікнами зі скла чи сітчастого матеріалу. У таких системах зберігання попадання пилу зводиться до нуля. Що сприяє збереженню дорогих святкових сервізів.

Буфети з суцільними стулками виглядають масивно, тому мініатюрні кухні краще підходять засклені варіанти.

Місце розташування

  • Поблизу кухонних меблів. Буфет для посуду на кухню, створений в одній манері з іншими меблями, стане чудовим доповненням до кухонного гарнітуру. Також існують вбудовані варіанти, посуд шафа роблять центром меблевої композиції. У такому випадку необхідно простежити, щоб стільниця буфета збігалася по висоті з рештою поверхні.
  • У їдальні. Коли планується тримати посуд у шафі для щоденного використання, комод ставлять ближче до обіднього столу. Таким чином, накрити до обіду або вечері стане набагато легше і швидше, оскільки все необхідне під рукою.
  • Між кухонною та обідньою зоною. Якщо в буфеті зберігаються як сервізи, так і каструлі для приготування їжі, зручніше його поставити в прикордонній зоні. Для легкого доступу до продуктів та посуду. До того ж, за такого розташування, кухонна шафа може грати роль перегородки, що відокремлює кухню від їдальні.
  • У вікна. Поруч із прорізом вікна, встановлюють високі, але вузькі шафи. Також відмінно підходить варіант з кутовим буфетом на кухню.
  • Ніша. Відмінне рішення зайняти місце у ніші, це встановити буфет. Посудну шафу можна зробити на замовлення, використовуючи індивідуальні габарити. Тоді, полиці займу все вільне місце у ніші.













Який стиль вибрати

Який стиль не використовувався в дизайні інтер’єру, завжди знайдеться відповідний варіант кухонного буфета.

На сьогодні, ринок надає широкий вибір моделей, з різними відтінками, стилем та декоруванням.Але коли необхідно щось не стандартне, можна замовити виріб у мебляра.

Перелічимо основні варіанти під певні інтер’єри:

  • Класика. У цьому стилі добре виглядають дорогі меблі з натуральної деревини. Фасади якої, прикрашає хитромудре різьблення, позолочені фаски та інші декоративні елементи. Такі меблі додадуть вишуканості до загального вигляду кімнати в класичному стилі.
  • Кантрі. Меблі в кімнату такої стилістики вибирають без декоративних прикрас. Основні риси такого буфету, це зручність та функціональність. Безліч просторих відділів, найкращий вибір для кухні у сільському стилі.
  • Прованс. Особлива увага приділяється кольоровій гамі. Вибираючи буфет «Прованс» для кухні, перевагу надають білому, але підійдуть і пастельні тони. Цілком доречні зістарені поверхні та дрібні прикраси.
  • Сучасний. У кухню, виконану в сучасному стилі, вибирають меблі із нових матеріалів. Деревину замінює ДСП, МДФ. А скляні поверхні замінюються на пластик.

Фото буфета для кухні