Кутовий гарнітур для кухні – 140 фото новинок дизайну з прикладами з каталогу

Кутовий гарнітур для кухні (140 фото): найкращі варіанти дизайну з оглядом оригінальних ідей

Кутне планування кухні, як і раніше, залишається дуже затребуваним варіантом облаштування домашнього харчового блоку завдяки своїм привабливим характеристикам.

Вона здатна створити максимально комфортний простір, забезпечує знаходження всього необхідного під рукою і не змушує господиню намотувати кілометри по простору, що виділено будівельниками.

Найефективніше кухонний гарнітур кутовий для кухні виглядає в маленьких та середніх приміщеннях, але й великий простір виглядатиме свіжо та естетично з таким варіантом розміщення гарнітура.

У цьому ж випадку можна використовувати П-подібні гарнітури, що дають змогу розмістити набагато більше пристроїв та начиння.

Для кого підійде кутове планування

Затишне розташування гарнітуру у формі літери Г ідеально підходить для:

  • Приміщень, де загальна площа не перевищує 10 кв. Більш простора кімната доповниться островом або півостровом для розміщення обідньої зони.
  • Квартир-студій, що надають єдиний простір для розміщення кухні, їдальні, вітальні. L-подібне розташування меблів дозволяє відокремити кухонний простір, не використовуючи додаткових прийомів зонування.


Як видно на фото кутового гарнітура для кухні таке планування допомагає заощаджувати місце, закриває кути та дає відчуття більшого простору.