Диван на кухню – ТОП-150 фото новинок дизайну

Диван на кухню – фото найкращих моделей меблів з каталогу 2024 року, поради з оформлення інтер’єру

Здавалося б, навіщо на і так маленьку кухню поміщати диван? Він же безжально краде простір, легко мажеться, поверхня швидко затирається!

Як би не так, ціль цієї статті – показати, що з диваном дизайн кухні стане тільки кращим.

Варіанти виконання

Поглянувши на фото дивана на кухню, думка про громіздкість і недоречність даної конструкції відходить на другий план. А потім і на третій…


Дивани можуть бути прямими, кутовими і навіть модульними. Останній різновид дозволяє покупцеві видозмінити його конструкцію та підігнати під нестандартне планування.

  • Найпопулярніші прямі дивани. Наприклад, на кухню можна вибрати розбірний спальний диван.
  • У такому разі буде додаткове спальне місце або диван для посиденьок з гостями, проте розміщувати його за обіднім столом нераціонально.
  • Щоб диван органічно вписався у простір, можна обрати суміщений. Такий варіант утворює єдине ціле з кухонним гарнітуром і тому точно буде доречним.
  • Диван, виконаний у вигляді лави, підходить для літніх веранд та мінімалістичних інтер’єрів. До нього для зручності додаються м’які подушки.

Розмістити кутовий диван на кухні можливо далеко не завжди, проте спробувати все ж таки варто. Якщо у конструкції будуть передбачені висувні ящики, це чудово: простір кухні буде використано до останнього сантиметра.

Можна піти ще далі і «захопити» диваном не один, а два кути. Звичайно, подібні варіанти важко зустріти у широкому продажу. Якщо ідея все ж таки припала до душі, такий диван може бути виконаний на замовлення.

Кутовий спальний диван на кухні допоможе поєднати приємне з корисним: і гостей прийняти, і розташувати когось із них на нічліг. Прекрасна нагода і для господарів: зовсім недалеко йти до холодильника, ніж не мрія?

Розміщення

Розмістити диван біля вікна – виграшне рішення. А ще диван можна розмістити навпроти робочої зони. На маленьких кухнях особливо не розгулятися, тому розмістити можна і вздовж стіни із кухонним гарнітуром.

Якщо є велика кухня або квартира-студія, то диван може бути використаний для зонування приміщення. У такому разі він розташовується спинкою до обідньої зони та позначає початок вітальні.

За наявності еркерної частини диван – чудове рішення для цієї зони. Форма дивану залежить від глибини еркера. Найраціональніше відразу зробити заміри і замовити відповідний диван.