Корпусна кухня – 115 фото новинок дизайну бюджетних та дорогих кухонних меблів

Корпусна кухня: практичні ідеї з оглядом найкращих варіантів дизайну. 115 нових моделей та фото поєднань з каталогу 2024 року

Корпусні меблі є доступними для основної маси покупців. Головна її особливість у компактності та функціональності. Величезний асортимент корпусних меблів дозволяє підібрати різні предмети меблів, що поєднуються один з одним.

Гармонічно підібрані кухонні меблі привнесуть затишок та комфорт на будь-яку кухню. А правильно розставлені меблі допоможе функціонально організувати кухонний простір. З її допомогою можна створювати найнезвичайніші комбінації, оформивши кухню в стелі, що сподобалося.

Корпус кухонних меблів

Корпусні меблі для кухні складаються із закритого каркасу, призначеного для зберігання кухонного посуду, а також деяких продуктів харчування. Завдяки корпусним меблям можна раціонально обставити кухню будь-якого розміру.

Для виготовлення корпусу кухонних меблів найчастіше використовують ЛДСП (ламіновану деревно-стружкову плиту), яка є похідною натурального дерева. ЛДСП ламінують під імітацію дерева або різні кольори та відтінки.

В основному використовують недорогі декори, але бувають оригінальні дизайнерські розробки, ціна такого матеріалу буде вищою. Вартість готового виробу залежить від способу ламінування.Товщина панелей корпусу повинна складати від 16 до 18 міліметрів.

Деякі меблеві фабрики практикують виготовлення корпусу з фанери або МДФ, хоча ці матеріали більше підходять для виготовлення фасаду.