Кухні в Леруа Мерлен: 200 фото новинок з каталогу з прикладами готових проектів

Кухні у Леруа Мерлен — огляд усіх новинок з каталогу 2024 року з фотографіями, цінами та відгуками.

Кухня по праву займає одне з найважливіших місць у будь-якому будинку (квартирі). Це – не просто приміщення для приготування їжі. Тут за філіжанкою кави починається новий день, чаюкують перед сном, зустрічаються з друзями та близькими людьми.

Кожній господині відомо, що затишок у будинку починається з кухні. Особлива увага приділяється не тільки комфортним і функціональним меблям, першокласній побутовій техніці, акцент ставиться на ергономічність, практичність і, обов’язково, на стильність і вдалий дизайн-проект.
Впоратися з поставленими завданнями допоможе знаменита французька компанія.

Трохи історичних фактів

Відкриття подружжям Адольфом Леруа та Роз Мерлен першого будівельного магазину у Франції датується початком 20-го століття.Через сорок років це торгове підприємство отримало статус компанії та назву «Леруа Мерлен».

До речі, безкоштовну доставку товару своїм клієнтам почали здійснювати саме тут. З кожним десятиліттям магазини під назвою цього бренду з’являються в різних країнах.

На початку 21 століття в Росії було відкрито перший брендовий магазин, а в 2019 році компанія відкриває в нашій країні 100-й гіпермаркет. Асортимент товарів представляє інтерес для будівництва та ремонту будов, а також для обладнання будинку. Особливе місце у мережі займають кухні.

Відмінною рисою магазинів є їхня наповненість усіма необхідними виробами. Варто лише прийти в такий універсам і придбати все необхідне для обладнання кухні, тим більше, що кухонні меблі виробництва «Леруа Мерлен» є продукцією бюджетного сегменту.