Глянцева кухня: 140+ реальних фото прикладів дизайну та стильного оформлення інтерєру

Глянцева кухня: огляд нюансів вибору кольору та стилю + реальні фото приклади з корисними порадами від дизайнерів

Особливу популярність набувають предмети з глянсовим покриттям. Вони наділяють кухню сучасністю та витонченістю. Коли звичні рішення вже набридли, можна починати експериментувати в дизайні.

Кухня стає гламурною та розкішною за зовнішнім виглядом. Ідеально для тих, хто спочатку мав на меті створити незвичайний вигляд кімнати. Всі гості, приходячи до вас у будинок, здивуються сміливості інтер’єру та точно запитають про глянець.

Як і інші матеріали, глянсові полотна поєднують у собі переваги та мінуси. Аспекти повинні братися до уваги, коли Ви відправитеся в магазин для ремонту. Вибір продуктів для зміни інтер’єру дуже важливий. Від нього залежить остаточний результат роботи.

Кухня — це те місце, де люди проводять багато свого часу за сніданком та іншими їдою. Помилкове обрання матеріалу може допустити його забруднення та проблем у використанні. Місце для трапез випромінює безліч запахів, які можуть вбратися в оздоблювальний інвентар.

Перед покупкою обов’язково перегляньте відгуки про виробника товару.
















=”/wp-content/uploads/fcgt_22316.jpg”>

Позитивні та негативні риси

Головні плюси кухні, виконаної в глянці полягають у: зоровому збільшенні метражу приміщення, додаванні світла, що покращує зовнішній вигляд кімнати, різноманітності відтінків матеріалів, естетичності глянцевих покриттів у будь-якому кольорі, відсутності похмурості та химерності темних полотен, легке очищення.

Ви просто подивіться на красу цього виду матеріалу на фото глянсової кухні! Вони бувають різними. Часто відбувається покупка глянсової кутової кухні. Її краса відбита на знімках.

Мінус кухні в глянці

  • Практичності в деталях немає. На таких полотнах запросто з’являться відбитки від рук, різні патьоки… Торкаючись елементів, Ви часто їх забруднюєте через чутливість матеріалу до забруднень;
  • Всі маніпуляції по випадковим подряпанням глянцю пройдуть з помітними наслідками у вигляді сколів та псування полотна;
  • Очищати глянець потрібно з особливою періодичністю близько двох разів на день.Процес трохи стомлюючий, якщо людина зайнята і не хоче витрачати багато часу на прибирання після роботи та інших справ;
  • У роботі з видалення бруду необхідно застосовувати спеціальні засоби, які продаються не в усіх магазинах. Звичайні методи очищення тут використовуватись категорично заборонено. Покриття настільки ніжне, що не витримає агресивних дій. Якщо у вас є біла глянсова кухня, краще не ризикуйте зі звичайними засобами.













Цікаві характеристики глянцю

Зіткнутися необхідно з особливостями полотна. Це допоможе уникнути помилок у догляді за глянсовою кухнею в інтер’єрі.

Перейдемо до знайомства з ними:

  • Експерти зарекомендували пластмасу як найбільш оптимальний спосіб покрівлі. Він витримає випробування засобами для прибирання, так само йому нема за що коливання градусів. Одна з його слабкостей – утворення подряпин навіть при легкому зачіпанні;
  • Плівкове покриття ПВХ відрізняється доступним цінником. До того ж, матеріал полюбиться споживачами через свою легку здатність очищатися. На жаль, через розмаїття світла плівка схильна до вигоряння і відшаруванням. Причина таких ефектів полягає у наділенні приміщення вологістю та збільшенні позначки температур;
  • Фасадні об’єкти, покриті лаковими засобами для захисту, зазнають незначних недоліків. Колосальні травматичні дії утворюють сколи. Це один із найдорожчих видів, якщо порівнювати його з попередніми представниками.

Бажання зробити натяжну стелю у глянсовому виконанні має зникнути, якщо гарнітура кухні сама по собі глянсова за різновидом. Вийде нашарування тих самих матеріалів, що ведуть до несмаку.

Кольори вибираються затишні, які підходять для повсякденного знаходження господарів на кухні.

Поєднуйте в дизайні глянець і матові елементи.Наприклад, зробіть верх меблів глянцевим, а нижню частину матової. Не вибирайте ті гарнітури, де зображені строкаті принти та малюнки. Ці складові нададуть вашому приміщенню дешевий вигляд.

Придатні стилі для глянцевої кухні

Практично у всіх стилях можна застосувати глянцеві мотиви. Вигідно виглядає матеріал у: лофті, класичному, модерні та інших напрямках. Думки мають бути спрямовані на обмірковування плану меблів. Уважно зробіть аналіз форми предметів та ступінь сили глянцю. Занадто великий ефект сяйва виглядає вульгарно.

Блиск фасадів непогано гармонує із натуральними об’єктами. Це може бути дерево чи кам’яне покриття. Також знаходяться виконання глянцю у поєднанні зі склом. Сучасність і барвистість відображаються у скляних вставках із сяючим глянцем.













Аналіз глянцевих та матових фасадів

Прийнято вважати, що покриття з матовим ефектом менше брудняться. Від сюди виходить їхня довговічність і простота використання. Коли у квартирі проживають дітки та домашні улюбленці, варто віддати перевагу матовості.

На жаль, проблематичним стане прибирання фасаду. Робити це не потрібно часто, але полотно вимагатиме ретельності рухів і витрати часу. Купують такі матеріали найчастіше через те, що приміщення стає комфортнішим завдяки йому.

Все ж таки, матові деталі виглядають меншими, ніж ті, що виконані у глянцевому варіанті.

  • Лоск, фешенебельність і незвичайність – ці якості додає глянсовий інвентар. Підійде для шанувальників сучасних дизайнерських підходів. Напрямок хай-тек просто не можна обійти в цьому плані.
  • Глянцевість найбільш виграшно вписується в стиль. Протирання пилу та інших забруднень із глянцю виконується регулярніше матового представника, але махінації проходять з легкістю, поверхня швидко очищається від усього непотрібного. Приміщення наділяється просторістю і до нього додається освітлення.

Всі види виглядають привабливо незалежно від кольору глянсової кухні. Виходьте вже зі своїх уподобань.

Догляд за глянсовою кухнею

Виконувати очищення бруду та пилу стане можливим лише за наявності в арсеналі спеціалізованих засобів для догляду за глянцевими фасадами.

Потрібно витрачати трохи більше часу, ніж за контролем над іншими об’єктами. Щоденне прибирання гарантоване. Як тільки ви приготували страву, потрібно відразу ж відмити поверхню.

При правильному підході до належного вигляду гарнітура її термін експлуатації значно триватиме:

  1. Не піддавайте матеріал подряпинам та іншим способам псування. Волога, що знаходиться в кімнаті для трапез, може призвести до набухання конструкцій. Нікому не хочеться бачити, як його кухонне начиння терпить відшарування;
  2. Уникайте потужного сонячного випромінювання на тумбочки, вкриті глянцем. Знайдіть оптимальне місцезнаходження для виробів. Так уникайте утворення вицвітання;
  3. Агресивні прилади та хімікати неприпустимі для очищення глянсового матеріалу. Віддайте вибір чудодійному милу у господарському форматі. Підходить рідина для протирання скла;
  4. У магазинах зустрічаються засоби для глянсових матеріалів. Їх також застосовують у догляді;
  5. Меблі зроблені з акрилу? Тоді обмежте його контакт із водою. Бажано працювати звичайними вологими серветками.

Колірних рішень безліч, кожен підбере потрібний для інтер’єру колір глянцю. Актуально для молодих людей створювати чорну глянсову кухню. Спробуйте відтворити глянцеву стелю на кухні.

Головне, не нехтувати порадами з прибирання та обрання фасаду кухні. Тоді всі старання виправдаються і у вас з’явиться стильна кухня.

Фото глянцевої кухні