Меблі для маленької кухні: огляд новинок дизайну кухонних меблів за 2024 рік (135 фото)

Меблі для маленької кухні: найкращі ідеї щодо вибору кольору, стилю, дизайну та розміщення (135+ реальних фото прикладів)

Стати володарем просторої кухні мріє кожен. Але в деяких типових квартирах вони настільки малі, що без професійних хитрощів не обійтися.

Продуманий дизайн, грамотна організація простору та місткі меблі дозволяють створити сучасний, стильний інтер’єр.

Особливості меблів для маленької кухні

Перед тим як приступати до оформлення приміщення, потрібно зрозуміти, які вимоги вибігає маленька кухня. Тут не вдасться пожертвувати одним елементом дизайну для того, щоб заощадити корисну площу.

Потрібно забезпечити зручність переміщення в процесі приготування їжі, тому меблевий комплект має розміститися максимально компактно.

На меблевому ринку представлено безліч моделей для малогабаритних приміщень. У таких кухнях використовують модульні варіанти, вбудовану техніку, меблі-трансформери.

Звичайно, можна купити готові меблі для маленької кухні, проте дизайнери радять виготовляти гарнітури на замовлення, щоб врахувати всі нюанси планування.

Робоча зона в маленькому приміщенні зазвичай поєднується з обідньою.Створити єдиний та комфортний простір можна за допомогою різних дизайнерських прийомів, а також колірних рішень.