Кухні Марія: відгуки, новинки дизайну + фото каталог з цікавими моделями від виробника

Кухні Марія – найкрасивіші кухні та новинки з каталогу 2024 року з реальними фото-прикладами!

Особливе місце у будинку кожної господині займає кухня. Це не просто кімната з плитою чи піччю. Кухня це місце, де кожен відчуває себе затишно, комфортно і безпечно.

Адже ще з давніх часів люди вечорами збиралися навколо багаття, яке нагадує сучасну плиту. Кухня в будинку є спеціальним, сакральним місцем. Там вечорами точаться душевні бесіди, приймаються важливі сімейні рішення, пошепки говорять секрети. І, звичайно, на кухні зустрічають та частують дорогих гостей.

Каталоги кухонь

Багато хто вважає кухню своїм улюбленим місцем у квартирі. Тому важливо, щоби дизайн кухні підходив саме для вас. Простір повинен бути грамотно розділений, все має бути максимально зручним і комфортним.

Перш ніж придбати або замовити кухню, намалюйте її подумки у своїй уяві, продумайте, якою ви хочете її бачити. Кожна людина це особистість, тому й кухню хочеться мати індивідуальну під себе.

Найпростіше придбати готову кухню. У наш час інтернету це не складе жодних труднощів.

Потрібно просто переглянути каталог компанії, і вибрати варіант, який вам підійде.Звичайно, спочатку потрібно з’ясувати розміри вашої кімнати, розрахувати, чи правильно впишеться гарнітур у простір.

Якщо дозволяє площа, це не складе великої праці. На офіційному сайті кухонь Марія, можна легко та швидко підібрати кухню потрібного дизайну та розміру.

Сучасні моделі кухні Марія

Кожен шукає доступні, багатофункціональні меблі для кухні. До того ж вона має бути максимально комфортною. До нескінченності можна гортати буклети меблевих компаній, підбираючи кухню під свій смак та розмір.

Хоча не просто уявити, як реалізується та чи інша ідея в даному приміщенні. А як хочеться мати, характерну лише для вас, кухню. Компанія з виготовлення меблів для кухні Марія на сьогоднішній день популярна і затребувана і в Москві, і в Росії в цілому.

Ця компанія на ринку кухонь вже з 1999 року, і за цей час було розроблено велику кількість гарнітурів для кухні, які здатні задовольнити найвибагливіші смаки.

Розробники меблів ніколи не стоять на місці, розвивається дизайн та функціональність, пропонуються новітні рішення.Сьогодні на кухні Марія вже відомий бренд. А головне, це якість матеріалу за доступної ціни для російського покупця.

На фото кухні Марія видно, що компанія працює з різними стилями та напрямками. На сьогоднішній день підприємства випускають понад п’ятдесят видів кухонь різних напрямків. Але основою все ж таки залишаються модерн і класика.

Кухні на замовлення

Дуже зручно придбати кухню на замовлення. У цьому випадку є можливість продумати дизайн до кожної дрібниці.

  • Тільки меблі на замовлення можуть розкрити всю багатогранність вашої особистості, додасть умиротворення та затишок у ваш будинок.
  • При виборі індивідуального проекту ви самостійно підбираєте матеріал, вибираєте покриття та фурнітуру. Під час вибору кухонь
  • Марія вам нададуть безкоштовний замір. Також покупку можна оформити у кредит, строком до тридцяти шести місяців.

У компанії досить гнучка цінова політика. Ціна кухні Марія залежить від розмірів, матеріалу та складності виготовлення вашої кухні. Вибираючи кухню на замовлення, ви як би працюєте у співавторстві з дизайнером, створюєте свою кухню самі.

Новинки кухонь Марія

Фабрика меблів Марія розробляє, виробляє та реалізує меблі для кухні не тільки в Москві, а й в інших містах РФ. Компанія пропонує придбати кухні більш ніж з тридцяти гарнітурів різних цінових категорій.

У своїй роботі компанія використовує передові технології та лише сучасне обладнання, що дозволяє постійно виробляти щось нове. Всі меблі виготовляються лише за індивідуальними проектами компанії.

У каталогах фірми завжди можна переглянути новинки кухонь Марія. Підкуповує і те, що компанія надає гарантію на свою продукцію на строк до двадцяти років. Сучасні кухні Марія практичні, мають велику динаміку на сьогоднішній день.

Це прості форми, гармонійні лінії, десь навіть мінімалізм. Відкритість простору та легкість конструкції, побудовані на контрастах, дають величезні можливості для експериментів із дизайном сучасної кухні.

Класичний стиль

Люди, які мають витончений смак, суворо відносяться до якості та виконання, вибере для себе кухню в класичному стилі. Недарма кажуть, що класика вже перевірена часом.

  • Цей стиль не старіє і ніколи не втрачає своєї актуальності.
  • Якщо ви сумніваєтеся у виборі із сучасних проектів виробника, завжди можна вдатися до класики.
  • Це безпрограшний варіант, який досі затребуваний.
  • Для класики характерні гармонійність симетрії, вишуканість декоративних елементів, симетричність та елегантність форм.

Благородність і розкіш-ось що несе в собі кухня, зроблена в класичному стилі. А наскільки розкішно виглядатиме ваша їдальня, залежить від того, скільки коштує кухня. Але саме в цьому є перевага класичного стилю.

Неокласичний стиль

Кухні Марія пропонують багато моделей і в неокласичному стилі.

  • Неокласицизм, це інтерпретація класичної традиції у дизайні інтер’єру на сучасний лад.
  • Але при цьому в інтер’єрі поєднуються респектабельність, благородство та висока витонченість із прагматичністю сучасних матеріалів та сміливими та актуальними рішеннями дизайнера.

З класики неокласика взяла схильність до натуральних матеріалів та різних предметів декору. Все це доповнюється сучасною та актуальною на сьогоднішній день технікою.

Завдяки такому напрямку як неокласика, є можливість створити стильний, затишний, а головне комфортний інтер’єр вашої улюбленої кухні.

Фасад кухні

Фасад це обличчя вашого кухонного гарнітуру. Від кольорів, форми та стилю фасаду залежить загальна атмосфера кухні, її настрій. У сучасному світі для виробництва фасадів застосовують різні матеріали та техніки.

Це і ламіноване ДСП, і постформінг(поєднання пластику з ДСП), і безліч інших штучних матеріалів у глянсовій чи матовій інтерпретації. І, звичайно, незмінним залишається фасад із натурального дерева.

Весь спектр фасадів у будь-який час можна переглянути в каталогах кухонь Марія. Перегляд каталогу дасть вам можливість вибрати потрібний фасад за вашим смаком та за прийнятною для вас ціною.

Навіть якщо ваш гарнітур коштує не дуже дорого, то підібравши гарний фасад можна і просту кухню перетворити на шикарну їдальню.


Фото кухні Марія