Меблі на кухню: новинки дизайну з фото прикладами в інтерєрі кухні

Меблі на кухню — ТОП фото найкращих новинок та актуальних моделей з каталогу 2024 року

Після проведеного ремонту або облаштування нової квартири важливо правильно вибрати меблі. Оптимально оформлена кухня дозволяє з комфортом готувати їжу, проводити сімейні та дружні вечори.

Всі меблеві магазини пропонують величезний асортимент товарів, що відрізняються за вартістю, використовуваним матеріалом, дизайном і типом конструкції.

Вимоги до кухонних меблів

Зробити правильний вибір не так просто, особливо серед великого асортименту в каталозі товарів.

Всі нові меблі слід обов’язково оцінювати на відповідність наступним вимогам:

  • Міцність конструкції. Перед покупкою краще уважно оглянути всі деталі та меблі в зібраному положенні. Особливу увагу приділяють стану фурнітури, поворотних механізмів.
  • Якісний склад. Вибір матеріалу виготовлення залежить від особистих уподобань власника, вартості меблевого гарнітуру, стилю інтер’єру на кухні.
  • Безпека. Матеріали, що використовуються в будівництві, не повинні становити небезпеку для майбутніх власників у повсякденному житті, при нагріванні, при випадковому пошкодженні. Краще заздалегідь уточнити у консультанта меблевого магазину, які склади, що декорують, використовувалися для покриття фасадів та інших поверхонь.Сім’ям з дітьми краще відразу придбати гумові насадки для гострих меблевих кутів.
  • Стійкість до дії вологи, миючих засобів. Особливості експлуатації кухонного приміщення призводять до постійного накопичення насиченої пари, великої кількості неприємних запахів, накопичення жирного нальоту на поверхні шаф, фасадів, стільців, стільниць, а значить, вимагають частого прибирання.
  • Мобільність. В рамках сучасних стилів інтер’єру вітаються мобільні, компактні меблі: столи-трансформери, складні полиці та стелажі, підвісна фурнітура та стійки.

Всі дерев’яні деталі обов’язково повинні пройти просочення вологостійкими складами та антисептиком, що перешкоджає розвитку патогенних грибків у товщі деревини.