Кухні стовпчик: новинки каталогу з гарним дизайном з магазину стовпчик за 2024 рік

Кухні столпліт — відгуки, ціни, фото та огляд найактуальніших прикладів модульного гарнітура з каталогу

Компанія “Стовплит” вже тривалий час займає лідируючі позиції на вітчизняному ринку з виробництва кухонь.

Сучасне обладнання та висококласні фахівці виробляють продукцію, що відповідає європейським стандартам якості. У каталозі компанії представлено величезну кількість лотів у різних колірних поєднаннях та стилях, тому кухні “Стовплит” зможуть задовольнити найвибагливіших покупців.

Одного погляду на фото кухні “Стовплит” достатньо, щоб оцінити її ергономічність та унікальний дизайн. Перед покупкою варто ознайомитися з асортиментом компанії і з’ясувати особливості модульних кухонь.

Що таке модульні гарнітури стовпить

На відміну від стандартних монолітних кухонь, широко представлених на ринку, модульні гарнітури — це набір окремих предметів: ящиків, полиць і т.д. Крім того, кожен модуль можна використовувати окремо, всі елементи, виконані в єдиному стилі і колірній гамі, вдало поєднуються між собою.

Варіантів установки маса, все залежить від вашого бажання та особливостей кухонного простору.

Вирішивши купити модульну кухню “Стовплит”, ви зможете відчути себе дизайнером, вдало обіграти недосконалості приміщення та створити унікальний гарнітур.

Модульні кухні дуже ергономічні та зручні. Місткі ящики, вдало розташовані полиці, практична фурнітура — все це відмінні риси кухонь такого типу.

Розмаїття відтінків та стилістичних рішень закрутить голову навіть досвідченому фахівцю.