Вбудована витяжка для кухні: фото приклади дизайну, встановлення та монтажу + огляд виробників

Вбудована витяжка для кухні – яку вибрати? Плюси та мінуси, поради з монтажу та встановлення (120 фото ідей)

Дизайн-проект сучасної кухні обов’язково містить витяжку, вбудовану в предмети обстановки або обладнану якимось іншим чином.

На численних фото вбудовуваної витяжки для кухні можна побачити, що цей технічний пристрій легко і невимушено вписується в сучасний інтер’єр, а також привносить до нього оригінальні елементи стилістики «хай-тек».

Головне завдання вбудованої витяжки для кухні полягає у створенні та підтримці постійного та ефективного круговороту повітря над включеною плитою. За наявності такого пристрою будь-які сильні харчові запахи, у тому числі смаженої риби, миттєво випаровуються, а не вбираються скатертинами, рушниками та шпалерами.

Грамотний підхід до вибору витяжки

Купити вбудовану витяжку на кухню, що повністю відповідає її розмірам та габаритам гарнітура, далеко не так просто, як, наприклад, телевізор. Тут буде мало мати приблизне уявлення про те, який дизайн підійде, а який треба буде відбракувати.

Важливо також взяти до уваги широкий ряд технічних характеристик, вимоги до монтажу та підключення, тонкощі регулювання робочих режимів.

Слід зазначити, що вивчення цих моментів не забере багато часу і надалі дозволить чітко уявляти, на що саме здатний даний агрегат і як його експлуатувати.

Особливо широкого поширення сьогодні набули компактні та надійні вбудовані витяжки, і тому саме їх можливості бажано вивчити насамперед.