Фурнітура для кухні – яку вибрати? Огляд новинок, поради, виробники, відгуки та ціни, фото

Фурнітура для кухні: фото новинок, види, ціни, виробники, особливості вибору

На кухні завжди повно дрібних деталей, таких, як шафки, висувні ящики, полички та інше. Все це деталі кухонних гарнітурів, які продумані до дрібниць.

Однак, через часте використання, без якого на кухні не обходиться, дрібні частини ламаються найсильніше.

Всі дрібні частини кухонних гарнітурів, як ручки шаф, напрямні, гачки і т.д. називаються фурнітурою. Фурнітура при зношуванні може замінюватись окремо від інших частин гарнітура.

Купити такі деталі легко в будь-якому будівельному магазині, але виникає багато запитань про те, як підібрати правильно фурнітуру. На фото кухонної фурнітури видно, що вибір справді величезний.

Зовнішня фурнітура

Такі деталі називають дизайн фурнітурою, так як використовуються вони виключно для кріплення на зовнішній частині гарнітурів. Такі деталі повинні відрізнятися не лише привабливим зовнішнім виглядом, а й високою ергономічністю.

Особливо користується попитом фурнітура для кухні blum. До цих елементів в основному відносять ручки шаф та ящиків.

Ручки для кухонних гарнітурів виготовляють із різних матеріалів. Крім того, вони різняться формами, розмірами, забарвленням. Ці параметри допоможуть підібрати дизайн фурнітури для будь-якого виду гюкухонного гарнітура.

Окрім того, враховуються певні умови роботи на кухні. Саме тому ручки повинні бути вологостійкими. Також потрібно врахувати те, що на кухні часто використовується висока температура і ручки не повинні перегріватися і плавиться.