Витяжка для кухні без відведення: інструкція з вибору кращої моделі (150 фото) + різновиди, плюси та мінуси, ціни та відгуки

Витяжка для кухні без відведення – огляд популярних моделей та брендів. 150+ фото витяжок із гарним дизайном

Витяжка на кухні – це незамінний елемент, який допомагає очистити повітря від запахів їжі, що готується, різних шкідливих домішок. Тому підходити до її вибору потрібно серйозно.

Витяжка не повинна псувати естетичний вигляд інтер’єру та підходити за технічними параметрами. На ринку пропонуються різні моделі цих агрегатів, які можуть задовольнити всі потреби покупця.

Види витяжок без відведення

Усі сучасні кухні мають два види вентиляції. До них відносяться природна та примусова. У кожного є і позитивні, і негативні властивості параметрів.

Якщо говорити про примусову вентиляцію, вона також ділиться на два типи:

  1. Повітря з кухні потрапляє в канали, що витягують, де протокою видаляється назовні. Свіже повітря надходить у приміщення через кватирку, щілини у дверних отворах, спеціально зроблених продухів.
  2. На витяжці стоять фільтри для очищення. Повітря, потрапляючи всередину, проходить очищення від шкідливих домішок, жирів і запахів. А потім знову повертається до приміщення, але вже чистого.