Миття під кухню (інструкція як вибрати): 120 фото новинок дизайну з каталогу

Мийка під кухню – види, форма, поради з якого матеріалу купувати (120 фотографій дизайнерських ідей)

Доступна в різних кольорах та матеріалах, кухонна мийка підійде до будь-якого способу життя та декору. Ми зібрали кілька порад, як знайти ідеальний стиль, розмір та конфігурацію, які підійдуть до кращої кухонної мийки для вашого приміщення.

Пам’ятайте як розмір стільниці, так і про призначення раковини. Якщо ви багато готуєте і вам потрібно місце для миття каструль і сковорідок, вам підійде миття більшого розміру з глибшими раковинами.

Розмір миття

Однак велика раковина в невеликому просторі стільниці може призвести до проблем як під час установки, так і в цілому, від вмісту кухонного миття в чистоті до технічного обслуговування.

Почніть із розміру встановленої раковини. Перед зняттям мірок рекомендується зняти раковину. Виміряйте розмір раковини за шириною та довжиною від краю до краю, а також по глибині. Зверніть увагу на розташування сантехніки під раковиною, особливо на розташування зливу.

Ще один необхідний вимір – це глибина стільниці, яка вимірюється від заднього краю до передньої частини стільниці. Ширина миття повинна щільно прилягати до шафи під мийку для кухні та розташовуватися по центру, включаючи місце для виступу за край раковини.

Пам’ятайте про ці деталі, тому що різні стилі раковин займають додаткову площу на стільниці.


5.1.2Додаткові поради щодо того, як вибрати правильний розмір кухонної мийки:

  • Розташуйте раковину ближче до переднього краю стійки для зручності та доступу.
  • Глибина раковини та розташування зливу можуть вплинути на кількість вільного місця під раковиною для таких речей, як відро для сміття та системи фільтрації води.
  • Переконайтеся, що у вас є достатньо місця на стільниці з обох боків мийки для приготування їжі, особливо в кутку.

При розгляді питання про те, як замінити кухонну раковину, нова повинна вписатися в існуючі розміри кухні для миття та відповідати розташування сантехніки. Якщо ви оберете інше розташування зливу, сантехніку потрібно відрегулювати, щоб пристосувати її. Завжди можна вибрати раковину з розмірами, відмінними від параметрів шафи або стільниці, просто сплануйте заздалегідь, щоб відрегулювати стійку та сантехніку за необхідності.