Миття під кухню (інструкція як вибрати): 120 фото новинок дизайну з каталогу

Мийка під кухню – види, форма, поради з якого матеріалу купувати (120 фотографій дизайнерських ідей)

Доступна в різних кольорах та матеріалах, кухонна мийка підійде до будь-якого способу життя та декору. Ми зібрали кілька порад, як знайти ідеальний стиль, розмір та конфігурацію, які підійдуть до кращої кухонної мийки для вашого приміщення.

Пам’ятайте як розмір стільниці, так і про призначення раковини. Якщо ви багато готуєте і вам потрібно місце для миття каструль і сковорідок, вам підійде миття більшого розміру з глибшими раковинами.

Розмір миття

Однак велика раковина в невеликому просторі стільниці може призвести до проблем як під час установки, так і в цілому, від вмісту кухонного миття в чистоті до технічного обслуговування.

Почніть із розміру встановленої раковини. Перед зняттям мірок рекомендується зняти раковину. Виміряйте розмір раковини за шириною та довжиною від краю до краю, а також по глибині. Зверніть увагу на розташування сантехніки під раковиною, особливо на розташування зливу.

Ще один необхідний вимір – це глибина стільниці, яка вимірюється від заднього краю до передньої частини стільниці. Ширина миття повинна щільно прилягати до шафи під мийку для кухні та розташовуватися по центру, включаючи місце для виступу за край раковини.

Пам’ятайте про ці деталі, тому що різні стилі раковин займають додаткову площу на стільниці.


5.1.2







Додаткові поради щодо того, як вибрати правильний розмір кухонної мийки:

  • Розташуйте раковину ближче до переднього краю стійки для зручності та доступу.
  • Глибина раковини та розташування зливу можуть вплинути на кількість вільного місця під раковиною для таких речей, як відро для сміття та системи фільтрації води.
  • Переконайтеся, що у вас є достатньо місця на стільниці з обох боків мийки для приготування їжі, особливо в кутку.

При розгляді питання про те, як замінити кухонну раковину, нова повинна вписатися в існуючі розміри кухні для миття та відповідати розташування сантехніки. Якщо ви оберете інше розташування зливу, сантехніку потрібно відрегулювати, щоб пристосувати її. Завжди можна вибрати раковину з розмірами, відмінними від параметрів шафи або стільниці, просто сплануйте заздалегідь, щоб відрегулювати стійку та сантехніку за необхідності.

Типи встановлення

Перше, що потрібно враховувати при виборі нової кухонної мийки – це її зовнішній вигляд або стиль, які легше зрозуміти з точки зору типу установки. Це звужує поле вибору та робить процес менш складним.








VLUU L210 src=”/wp-content/uploads/ Samsung L210

Вбудовувані

Вбудовувані кухонні мийки (або мийки з кришкою, що сам встановлюється) встановлюються в отвір, вирізаний у стільниці, і їх найпростіше встановити.

Руковини, що вбудовуються, розташовуються на верхній частині кухонної шафи і мають піднятий закруглений край, який допомагає утримувати воду всередині раковини.

Для прихованого монтажу

Це кухонні мийки, що вбудовуються, які встановлюються з невеликим врізанням в стільницю на рівні її поверхні. У них не закруглена кромка, а прямий край і плоский верх, що дозволяє встановлювати його урівень з зустрічним краєм. Це загальний стиль і для кухонних мийок, тому що вони гармонують із дизайном стільниці.

Раковини під стільницею

Мийки, що встановлюються під стільницю для кухні, кріпляться під неї і створюють рівну поверхню, що спрощує прибирання робочої зони. Стінку раковини слід встановити так, щоб вона збігалася із закінченим краєм стільниці, щоб забезпечити плавний перехід зі стійки до раковини.

Кутова

Кутові мийки призначені для тих, кому потрібні мийки меншого розміру в обмеженому просторі. Обмежений простір стільниці може бути реальною проблемою, тому невелика раковина може бути ідеальним рішенням.

З точки зору економії місця миття під кутові кухні особливо хороші для U- або L-подібних стійок.

Варіанти матеріалів

Правильний матеріал визначає довговічність та зовнішній вигляд вашого миття. Матеріал раковини стає особливо важливим, коли приходить час чистити кухонну мийку, оскільки вам потрібне оздоблення, яке витримає миття та потенційно абразивні хімічні речовини, що використовуються для підтримання чистоти на кухні.

При виборі матеріалу враховуйте як естетичні вимоги, так і вимоги до технічного обслуговування.










Нержавіюча сталь

На фото миття під кухню, виконаної з нержавіючої сталі, чітко помітно як вона забезпечує сучасний зовнішній вигляд і є одним із найпопулярніших стилів.

Нержавіюча сталь вимагає регулярного очищення від водяних плям, але це міцний, стійкий до подряпин матеріал, який витримує випробування часом.

Шукайте нержавіючу сталь меншого діаметру, щоб отримати більш міцну мийку з кращою стійкістю до вм’ятин та подряпин, а також звукопоглинанням.

Медь

Мідні раковини мають природні антимікробні властивості, які допомагають зменшити поширення мікробів і бруду у вашій раковині.

  • Це 100% матеріал, що переробляється, на ньому утворюється мідна патина, яка згодом змінює свій неповторний вигляд.
  • Це живе оздоблення вимагає більшого догляду та уваги, ніж багато матеріалів, щоб воно виглядало чистим і не допускало пошкоджень від зносу.

Гранітний композит

Гранітний композит раковина забезпечує непористу поверхню, яку легко утримувати в чистоті. Міцний кам’яний композит стійкий до подряпин, сколів та знебарвлення, що робить його якісною альтернативою граніту.

Чугун

Класичний вид чавуну також доступний для вашої кухонної мийки.Їх можна знайти в декількох кольорах із глянсовим покриттям, яке спрощує очищення.

Чавунні мийки витримують високі температури і досить довговічні, проте згодом емаль може подряпатися, а падіння гострих предметів може спричинити сколи.

Шамот

Шамот – це непористий глянсовий матеріал, стійкий до подряпин, плям і сколів.

  • Як і фарфор, його обпалюють за дуже високих температур для додаткової міцності.
  • Після випалення та фінішної обробки шамот доступний у різних кольорах, які не вицвітають.

Кількість раковин

Кухонні мийки доступні в конфігураціях з однією, двома та трьома раковинами. Переглядаючи варіанти, ви знайдете розміри поділу раковини, що відносяться до відсотка простору, який займає кожна.

  • Найбільш поширені варіанти 50/50, коли раковини однакового розміру, і 60/40, коли одна раковина більша для великих каструль та сковорідок.
  • Інша поширена конфігурація кухонного миття – це встановлення сміттєпроводу в меншу чашу подвійного миття, щоб використовувати меншу сторону як підготовче миття.
  • Деякі роздільні раковини мають різну глибину між сторонами. Є також безліч кухонного приладдя, яке дозволить вам персоналізувати ваше миття.

Ось кілька переваг кожної з них, які допоможуть вам вибрати конфігурацію, що найбільше підходить для вашого стилю роботи.










Мийка з однією раковиною

Широко відкрита зона для замочування. Відмінно підходить для великих каструль та сковорідок. Зазвичай пропонує більш глибоку раковину, ніж подвійні чи потрійні варіанти.

Для встановлення досить дешевої тумби під мийку для кухні.

Зливи можуть бути розміщені з одного боку, а дно раковини нахилено в один бік, щоб допомогти швидше відводити рідини та зберегти раковину в чистоті.

Подвійна

Подвійні раковини чудово підходять для виконання окремих завдань, таких як миття та ополіскування.

  • Ви можете вибирати між раковинами однакового розміру або однією маленькою та однією великою.
  • Раковини можуть бути різної ширини та довжини для створення різної форми або під кутом, щоб відповідати кутам стільниці.

Потрійні

Мийки з потрійною раковиною зазвичай ширші, ніж стандартні розміри, і займають більше місця на стільниці, а також потрібна тумба під мийку на кухню з відповідними параметрами.

Вибирайте різні варіанти розташування залежно від зовнішнього вигляду вашої кухні, наприклад, помістіть дві великі раковини з однією маленькою, три раковини однакового або різного розміру. Третя часто менша за розміром і використовується як кухонна мийка.

Розміщення дренажу

При виборі місця для зливу в новій мийці зважте на розташування існуючої сантехніки та тип роботи, яку ви виконуєте на кухні.

Зміщений від центру слив

  • Плюси: Зміщені від центру стоки дозволяють звільнити більше місця під шафою для високих витратних матеріалів або систем фільтрації.
  • Плюс: У раковині достатньо місця для встановлення великих каструль та сковорідок, дозволяючи воді стікати вільно.
  • Мінус: Важко відремонтувати сантехніку під мийкою, оскільки вона відсунута в дальній кут шафи під раковиною.

Центрований злив

  • Плюс: Вода стікає швидше, ніж коли злив зміщений, тому що відстань менша.
  • Плюси: Найкращий доступ для обслуговування або ремонту під раковиною.
  • Мінус: Великі каструлі та сковороди можуть блокувати стік води в каналізацію.

Задній стік

  • Плюси: Задні сливи дозволяють розмістити достатньо місця для сміття під раковиною або навіть висувних полиць та сміттєвих баків.
  • Плюс: Посуд у раковині не перешкоджатиме потоку води.
  • Мінус: Установка може бути складною, а з сантехнікою в задній частині шафи вимагають більш високих витрат на обслуговування.

Кількість отворів під кран

Кількість отворів, вбудованих у раковину, звузить ваш вибір стилю змішувача для кухонного миття.

Пошукайте варіант, який підходить для кухонного змішувача, будь то змішувач з одним отвором або бруківкою.

У деяких раковинах можна додати додаткові отвори під змішувач. Їх можна закрити накладками, спеціальними кришками або заповнити такими аксесуарами, як вбудовані дозатори мила.

  • Мийки з одним отвором. Ці мушлі підходять для одного кухонного змішувача. Вони заохочують обтічний, простий та компактний дизайн.
  • Раковина з двома отворами. У цьому виді можна встановити мостовий змішувач із входами для гарячої та холодної води або один змішувач та аксесуар, наприклад, дозатор мила.
  • Мийка з трьома отворами. З трьома отворами є місце або змішувача з перемичкою та аксесуари для раковини, або змішувача з одним отвором і двох аксесуарів.
  • Мийка з чотирма отворами. Ці мийки можуть вмістити будь-яку комбінацію, від змішувачів із двома отворами до дозаторів мила або диспенсерів із фільтрованою водою. Просто переконайтеся, що закрили всі отвори, що не використовуються, накладкою або кришкою для отворів.

Фото миття на кухні