Стеля на кухні: найкращі варіанти обробки стелі на кухні


Натяжна стеля

Відмінна ідея – натяжна стеля на кухні. Виконання монтажу можна виконувати на будь-якому етапі ремонтних робіт. Монтаж триває кілька годин. Буває покриття сатинове, глянсове або матове за структурою.

Найзатребуваніший варіант — глянець. Така стеля на кухні – вітальні виглядає дуже ефектно. Глянцева поверхня має дзеркальний ефект, зорово збільшує кухонний простір, його просто доглядати.

  • Стеля з матовою поверхнею виглядає акуратно та лаконічно.
  • Гідний варіант при виборі матеріалу – сатинове покриття. Структура сатинового полотнища є гладкою і схожою на шовк.

Відтінок полотна можна зробити різним. Мінімальний відступ від бетонної поверхні стелі становить 3 див.У разі протоки полотно можна буде замінити, звернувшись до спеціалістів.

Побілка та фарбування стелі

Найдоступнішим і найлегшим способом оновлення стельової поверхні є побілка. На стельову поверхню наносять крейдяний розчин. Незважаючи на те, що цей спосіб вважається застарілим, він залишається затребуваним через певні переваги:

  • Прийнятна ціна;
  • Простота виконання роботи;
  • Екологічність — крейда має властивість поглинати запахи в приміщенні та має дезінфікуючі якості;
  • Не зменшує кухонного простору за висотою.









Попередньо поверхню потрібно підготувати – заштукатурити щілини, вирівняти стелю. Істотним недоліком є ​​швидке забруднення побіленої поверхні. Оскільки мити його не можна, білити стельове перекриття доведеться мінімум щорічно. До того ж, комунікації залишаються на увазі.

Стеля можна пофарбувати водоемульсійною фарбою. На ринку представлені якісні види білосніжних фарб вітчизняних та імпортних виробників.

Залежно від полімеру, що входить до складу фарби, вони поділяються на 4 види:

  1. Силикатні;
  2. Акрилові;
  3. Силіконові;
  4. Мінеральні фарби.

Підготовчі роботи ті самі, що й під побілку — поверхню вирівнюють, замазують щілини. Основна перевага стелі полягає в тому, що він «дихає». Такий варіант обробки є екологічно чистим.