Лінолеум для кухні – як правильно вибрати покриття. 120 фото новинок дизайну в інтерєрі кухні

Як вибрати лінолеум для кухні? Характеристики, види, приклади дизайну підлогового покриття (120 фото)

Лінолеум дуже популярний матеріал, який використовується вже кілька десятиліть як підлогове покриття. За цей час він зарекомендував себе з кращого боку, матеріал здатний кілька десятків років не зазнавати сильного зношування, зберігаючи первозданний зовнішній вигляд.

На фото лінолеуму для кухні видно, що він може відрізнятися не лише за малюнком, а й за характеристиками. У свою чергу, існує кілька рекомендацій, згідно з якими можна вибрати якісне покриття.

Як правильно підібрати покриття

Розглядаючи питання, який лінолеум вибрати для кухні, варто враховувати відразу кілька факторів і вимог, яким він повинен відповідати.

  • Вибираючи конкретний вид покриття слід звертати особливу увагу на його гігроскопічність.
  • Також варто враховувати, щоб покриття не ковзало навіть мокрим. Невелике ковзання допускається, також він повинен мати стійкість до тривалих навантажень і стирань.
  • Якщо планується використовувати лінолеум як матеріал для приховування будь-яких недоліків, варто враховувати, що для цих цілей поверхня підлоги спочатку необхідно ретельно вирівняти.
  • У тому випадку, якщо планується оформити підлогу невеликої кухні, не рекомендується використовувати строкаті малюнки та візерунки, для неї більше підійде щось нейтральне, спокійне. Відмінним рішенням буде застосувати настил із глянсовою поверхнею.
  • При виборі забарвлення та малюнків бажано, щоб вони добре поєднувалися з відтінками гарнітури та меблів.
  • Також варто звертати увагу на спеціальне маркування, яке розташовується на упаковці. Лінолеум, призначений для кухні повинен мати антисептичні характеристики.

Назвати найкращий лінолеум для кухні не вийде, тому що в кожному конкретному випадку оптимально підходитиме певний варіант.