Рада № 3
Варто грамотно підходити до вибору внутрішнього покриття печі.
- Емальована зсередини грубка – є найбільш економним варіантом, відмінно миється від забруднень і при цьому не особливо активно мажеться;
- Покриття з нержавіючої сталі – відрізняється підвищеною міцністю і, як наслідок, довговічністю свого застосування, але складна в прибиранні та передбачає обмеження на використання засобів для чищення;
- Кераміка (біокераміка) – запозичувала для себе плюси емальованого та нержавіючого покриттів та практично не має мінусів, крім одного – високої вартості;
- Імітація емалі – застосовується в найдешевших печах і нікому не відомими виробниками, плюсів практично не має (крім низької вартості), виключно мінуси.
Рада № 4
Головною, мабуть, рекомендацією буде та, яка спрямована на розміщення мікрохвильової печі. Про це вже поверхово згадувалося вище. Тепер можна торкнутися цього значущого питання докладніше.
- По-перше, варто визначити для себе, чи придбана піч доповнюватиме кухонний гарнітур своїм зовнішнім виглядом або своєю функціональністю.
- Найкраще брати грубку максимально компактних габаритів, щоб по суті марна деталь інтер’єру не забирала і без того обмеженого простору.
- Якщо в кухонному гарнітурі передбачено місце для розташування мікрохвильової печі, можна цим сміливо користуватися.
Якщо ж кухонний простір і без того обмежений, можна витратити деякий час на вирішення питання, чи дійсно потрібна в кухні мікрохвильова піч.