Витяжка для кухні без відведення: інструкція з вибору кращої моделі (150 фото) + різновиди, плюси та мінуси, ціни та відгуки

Як правильно вибрати витяжку без відведення

Перед тим як купити витяжку без відведення для кухні, слід ознайомитися з її параметрами та підібрати відповідну.

  1. Насамперед слід звертати увагу на потужність приладу. За нормами на кухні зміна повітряної маси повинна дорівнювати дев’яти одиницям. Для правильного вибору витяжки спочатку потрібно розрахувати об’єм кімнати. Наприклад, 34 кв. м, множиться на 9, виходить 306 кубів на годину, повинна витягувати витяжка. Модель потрібно вибирати з невеликим запасом.
  2. Звернути увагу на фільтри. Кожна витяжка для кухні має два вбудовані фільтри. Один збирає жири, а інший – запахи. Перший фільтр не тільки очищає повітря, а й служить захистом від відкладення жирового нальоту на елементах приладу. Так як вентилятор буде гірше працювати, якщо лопаті стануть липкими. Видів фільтрів існує багато, бувають для разового (папір, флізелін) або багаторазового використання (акрил або нержавіюча сталь). Для очищення запаху використовують вугільні фільтри. Але всі вони одноразові, доведеться їх постійно змінювати.
  3. Шум. Витяжка для кухні з фільтром при роботі не повинна чинити шум більше 60 дБ. Тому при покупці моделі слід звертати увагу на дані параметри. У разі неправильної установки приладу шум також може збільшуватися.
  4. Витяжні пристрої працюють лише кілька швидкісних режимів, тому краще вибирати прості кнопкові моделі. Оскільки сенсорне керування не надійне, згодом на її поверхню насаджується жир та бруд.



Вартість витяжок має великий розмах. За прилад можна віддати 150 тисяч карбованців, але є і за 12000-16000 карбованців.

Головне, не купувати витяжки без ліцензії, щоб потім не було проблем. З роботою на кухні впорається недорога, але якісна модель.