Арка на кухню (120 фото прикладів дизайну): огляд ідей, як оформити кухню з аркою замість дверей

Арка на кухню: вибір форми, матеріалу та дизайну, 120 фото ідей, як красиво оформити кухню з аркою

Серед безлічі інтер’єрних рішень можна виділити одне, що не втрачає з роками своєї актуальності.

Ефектні та практичні арки, що з’єднують простір двох приміщень, виглядають завжди дуже цікаво, допомагають розширити простір та наповнити приміщення світлом та повітрям. Також арки роблять і при вході в царство кулінарії.

Перевага арок

Дверні конструкції – це завжди масивна споруда. У деяких випадках без них не обійтися, але буває і так, що без дверей краще – у цих випадках зазвичай споруджуються арки.

Об’єднані приміщення виглядають більш просторими, дають можливість гарного огляду та візуального контролю – наприклад, у тих випадках, коли мамі потрібно зайнятися готуванням, залишивши дітей одних.

  • Окрім об’єднання, арками можна також розділити простір – наприклад, у квартирі-студії, або у великій кухні – зонувати столову зону та місце приготування їжі.
  • Крім того, для маленької та тісної кухні об’єднання її з коридором або кімнатою може стати дуже продуманим та ергономічним рішенням, завдяки якому вдасться виділити більше вільного місця для переміщень або встановлення обладнання, що не вистачає.
  • Арку між кухнею і вітальнею цілком можна спорудити власними силами, багато часу це не вимагатиме, та й за вартістю така конструкція набагато дешевша за дверну.

Аркам ні до чого фурнітура – ​​при їх спорудженні потрібен мінімум комплектуючих та дрібних деталей. Їх можна дуже цікаво і витончено декорувати, та й ремонту арки не потребують – хіба що, через досить тривалий час або при механічному пошкодженні.

Аркові конструкції виглядають стильно та розкішно, такого ефекту не отримати при установці дверей.

Проблему розповсюдження запахів можна вирішити встановленням якісної витяжки.