Робоча зона
Щоб кухня була функціональною, вона повинна бути спроектована з урахуванням 4 окремих зон: одна призначена для зберігання, зона для приготування їжі, яка потім простягається до зони приготування їжі, та зона для миття.
Для зберігання продуктів необхідні комори та холодильники. Для практичності краще розташувати холодильник ближче до раковини, але подалі від зони приготування їжі.
Натомість пенали для зберігання (іноді з вбудованими духовками та мікрохвильовими печами) найкраще розміщувати поряд з варочними поверхнями.
- Для очищення ми повинні розуміти, де і як розмістити мийку та посудомийну машину.
- Ідеальним варіантом буде подвійне миття, якщо у вас достатньо місця.
- Поруч із ним зручно мати місце, де можна розмістити різні засоби для чищення (миючий засіб для посуду та посудомийної машини, а також бікарбонат та оцет, які допомагають, наприклад, у разі засмічення раковини), щоб вони були негайно під рукою.< src="/wp-content/uploads/li>
- Дуже зручна річ для миття — наявність висувного душу, щоб легко мити великі предмети та стінки раковини.
- Посудомийну машину зазвичай зручно розміщувати поряд з раковиною, щоб помістити в неї щойно проминутий посуд і столові прилади, не створюючи безладу і не капаючи.
Над посудомийною машиною можна створити робочу поверхню для приготування їжі. Якщо місця недостатньо та потрібно більше місця для приготування, можна встановити висувні полиці. Очевидно, вони виглядають як звичайні ящики, але після вилучення вони відкривають додаткову робочу область.
Потім ми переходимо до зони приготування їжі, тобто до частини конфорок, де розміщуються каструлі для приготування їжі. Для сім’ї на 3-4 особи рекомендується варильна поверхня з 4 нагрівальними елементами, якщо дозволяє місце.