Правила збирання навісної шафки
Після попередньої підготовки можна перейти до основної роботи.Якщо почати з навісних шаф, то зазвичай в набір входять 2 бічні полотна, 1 верхнє 1 нижнє, дві дверцята, задня частина з ДВП.
Можна докладно розглянути, як відбувається збирання кухні Леруа Мерлен:
- Спершу необхідно встановити петлі, на яких будуть триматися дверцята. Вони можуть бути накладними чи врізними. Другий варіант вважається найкращим. Де ці деталі кріпити зазначають уже на заводі. Тому потрібно правильно скласти дверцята та бічну панель (краще роботу виконувати на рівній поверхні).
- Потому до бокових частин прикріплюються низ та верх. Кріпильні деталі поставляються разом із кухнею. Для роботи знадобиться шестигранник. Можна скористатися шуруповертом, якщо потрібна біта. На бокових частинах шафи вже є позначки для встановлення кріпильних деталей. Після прикручування тримачів, треба перевернути шафку обличчям донизу. Задня стінка буде з ДВП, з одного боку ламінованої. Її необхідно укласти рівно, щоб не було перекосів. До шафки лист прибивається маленькими гвоздиками та скобами, чергуючи їх.
- Монтування куточків та тримачів для поличок. На боковинах усередині вже просвердлені дірочки для металевих упорів. В основному їх просто необхідно вставити в отвори. Але бувають пластикові чопи, які треба набагато забити молотком у дірочки. На задній частині кріпляться петлі, які триматимуть шафу на стіні.
Така схема збирання кухні підходить і для шаф для підлоги. Тільки до деяких треба прикручувати ніжки.