Кухня 8 кв. м. – 135 фото ідей дизайну та новинок планування кухні

Вибір освітлення

При розробці дизайну кухні площею 8 кв. м, слід віддати перевагу багаторівневому розсіяному світлу. Для цього на стелі мають точкові світильники і підсвічування.

Якщо є необхідність надати приміщенню більш витягнуту форму, то зорово це можна зробити за рахунок горизонтального розташування світильників. А ось візуально підняти стелю допоможуть світильники, світловий потік яких спрямований нагору.

Надати оригінальній зовнішній вигляд кімнаті можна за рахунок розташування в робочій зоні точкових спотів у вигляді підсвічування меблів, об’ємної люстри на стелі або підвісних ламп над барною стійкою.

Стилі оформлення

Інтер’єр кухні 8 кв.м можна оформити за допомогою декількох основних дизайнерських стилів:

  1. Мінімалізм. Стиль несе в собі лаконічність і строгість, відсутні якісь складності щодо кольорових комбінацій. Для обробки кімнати використовують як натуральні, так і штучні матеріали. Серед характерних кольорів виділяють сірий, бежевий, молочний. Меблі прості, фасади гладкі і не мають яскравих та об’ємних візерунків. Ідеальним варіантом буде використовувати моделі-трансформери.
  2. Арт-деко. Відповідний варіант за бажання оформити кухню в 8 кв. м сучасніше. Використовуються світлі натуральні відтінки від білого до коричневого. Поверхні меблів підбираються глянсового типу, рахунок відбиття світла вони сприяють візуальному розширенню простору. Стиль характеризується використанням натуральних матеріалів.
  3. Прованс. Стиль, що характеризується своєю простотою та натуральністю. Стіни в кухонному приміщенні варто обробити із застосуванням світлої штукатурки, меблі ж можуть бути більш яскравими, що виступають у ролі акцентного елемента. У цьому стилі обов’язково застосовують зістарені поверхні, що мають такі дефекти, як потертість і подряпини. Якщо деталі з металу використовуються, вони повинні бути максимально приглушеними.






Детально вивчивши фото кухонь у 8 кв.м, оформлених у різних стилях інтер’єру, можна підібрати для себе щось цікаве, а також розібратися з багатьма дизайнерськими особливостями.

Головне, не поспішати втілювати всі ідеї в життя, попередньо створивши проект і розпланувавши розташування того чи іншого елемента меблів.