Кухня в приватному будинку: найкращі ідеї дизайну кухні та планування в приватному будинку, поради щодо вибору стилю оформлення (180 фото ідей)

Колірна гама

Інтер’єр кухні у приватному будинку намагаються витримати у легких природних тонах. Тут затишно виглядатимуть:

  • Бежові;
  • Світло-коричневі;
  • Кремові;
  • Вершкові;
  • Пісочні тони;
  • Відтінки капучіно або бісквіту.

Піднімуть настрій і створять яскраву обстановку ошатні червоні, жовті, зелені кольори.

При цьому глянсові поверхні подарують кухні більше світла та простору, матові поверхні додадуть затишку та теплоти.

Стилі оформлення

Кухня в приватному будинку, фото якої демонструють різноманітність варіантів обробки, може бути оформлена в будь-якому дизайні.

  • Класика. Класичний стиль характеризується використанням натуральних матеріалів дорогого цінового сектора, благородством кольорів, симетричністю розташування всіх предметів, наявністю різьблення та багатого текстилю. Вишуканість оформлення підкреслить витончений камін. Для повного розкриття стилю знадобиться велике приміщення. Невелика кухня краще виглядатиме в стилі неокласика, не така вимоглива до оформлення.
  • Прованс.Затишне оформлення в стилі старовинного французького села відрізняється світлою, немов вигорілою палітрою кольорів, великою кількістю текстилю та сільського декору, витонченим старовинним меблюванням, простотою та елегантністю, затишком дерева.
  • Кантрі. Сільський інтер’єр є одним із найбільш затребуваних стилів створення затишного приміщення. Для кантрі характерна наявність світлого оздоблення, масивних, іноді навіть грубуватих меблів, досить яскравого текстилю, вінтажних предметів кухонного начиння, натуральних оздоблювальних матеріалів.
  • Шалі. Кухня в стилі альпійського будиночка відрізняється наявністю каменю та дерева, масивними меблями, що створює відчуття ручної праці. Використовується досить темна палітра кольорів, що допомагає домогтися настрою надійності і впевненості, тому до освітлення кухні доведеться підійти максимально відповідально. Додатковим елементом, що підкреслює стиль, стане камін, що імітує відкрите вогнище для приготування їжі.

Класичні та сільські стилі не люблять сучасну техніку, тому всі побутові прилади доведеться підбирати у старовинному оформленні або ховати за фасадами шаф.

Зате сучасні стилі будуть набагато виграшні виглядати з автоматичними помічниками домашнього кухаря.

  • Хай-тек. Стиль високих технологій відрізняється великою кількістю новинок техніки, глянсовими поверхнями, використанням штучних матеріалів. Хай-тек віддає перевагу сіро-біло-чорному обрамленню, але може створюватися і в більш насичені кольорах.
  • Мінімалізм. Для стилю характерний максимально вільний простір, мінімальний набір меблів, майже повна відсутність декору. Обідню групу купують зі скла та прозорого пластику, шафи намагаються підібрати у тон стін.
  • Лофт. Індустріальне оформлення вимагатиме великої площі. Ідеальним оздоблювальним матеріалом вважається бетон, але для створення комфортного приміщення його замінюють більш затишними панелями. Меблі та кухонні аксесуари можуть бути представлені старовинними та супер сучасними предметами або об’єднувати ці два типи пристроїв у єдине ціле.

Створення привабливої ​​кухні в приватному будинку стане цікавою справою, а готове приміщення цілком може бути серцем всього особняка або невеликої будівлі.