Вбудована техніка для кухні: рейтинг з фото-оглядом виробників та порадами яку вибрати (135 фото)

Сучасні варіанти

Якщо захотілося купити техніку, що вбудовується, для кухні, то треба вирішити, яку саме техніку хочеться бачити на кухні. Зазвичай, до необхідного стандартного набору входить:

  • Холодильник. Краще вибирати великий. Любителям заморожених товарів варто доглянути екземпляр із великою морозильною камерою.
  • Варкова панель. Яку ж плиту вибрати: газову, індукційну, електричну? Відмінно себе зарекомендували індукційні, але «господар пан», а значить яку хоче, таку й купує.
  • Духівка. Вона може йти в комплекті із плитою, а може бути окремо. Духова шафа просто необхідна, якщо хочеться поїсти домашню випічку або запечені страви.

Цікаво! Варильну панель з духовкою можна підключити до різних розеток.














Для маленької кухні 5-7 кв. м. такий набір буде найвиправданішим. Якщо ж метри дозволяють мати більше техніки, можна доглянути:

  • Компактна посудомийка;
  • Витяжка;
  • Дрібні побутові прилади.

На замітку! Від якості матеріалів залежить вартість.

Список покупок може зрости, залежно від потреб користувачів та їх можливостей. Щоб грамотно зробити вибір, потрібно врахувати всі розміри, особливості, різновиди, матеріали, надійність та колірні рішення кухонних меблів.

Поради щодо вибору

Від вірного вибору залежатиме термін експлуатації, інтер’єр та якість користування.

Ось кілька нюансів по кухні:

  1. Спершу потрібно обробити кухню, а потім замовляти техніку, що вбудовується. Не навпаки! Інакше вже не буде можливості займатися перестановкою та плануванням гарнітура.
  2. Якщо не було досвіду з вбудовуваною технікою, краще проконсультуватися з меблярами або продавцями.
  3. Не варто одразу при замовленні кухонного гарнітуру, у цьому ж магазині в салоні купувати і техніку. Найчастіше, так виходить дорожче. Та й у меблевих магазинах вибору буде більше.
  4. Розетки убік! Не рекомендується розміщувати розетки за технічними приладами. Ідеальний варіант такий, щоб розетка розташовувалась осторонь приладу, або на невеликій відстані від підлоги.
  5. Можна не залежати від виробника: один прилад взяти від одного бренду, наступний – іншого. Робити ремонт, монтаж такої техніки навіть простіше, тому що все йде окремо.
  6. Варочну панель можна вставити в стільницю. Можна вбудувати у будь-яку тумбу, і все одно щось є під нею чи ні.
  7. Ставити духову шафу поруч із холодильником дозволяється (якщо техніка сучасна)! Потужна система вентиляції в техніці не дозволить нагріватись поверхні холодильника або тумби.
  8. Звичайну посудомийку можна вставити під стільницю. Але ось не радиться її планувати на розі кухні, тому що корпус не буде естетично виглядати.

Взагалі, вбудувати можна взагалі всі прилади: пароварку, соковижималку, гриль, пилосос… Головне, щоб приладами справді користувалися.