Де на кухні можна застосувати бежевий колір
Застосувати беж можна абсолютно по-різному. Якщо його як основний відтінок, то можливі різні варіанти. Наприклад, якщо меблі на кухні будуть у бежевому тоні, тоді все інше (штори, шпалери) мають бути іншого відтінку.
Також можливе поєднання двох кольорів у самому гарнітурі – верх буде бежевим, а низ на кілька відтінків темніший. Наприклад, можна зробити фартух чорного або коричневого кольору, а можна і стільницю.
У більшості випадків у дизайні бежевої кухні використовуються шпалери у бежевому кольорі. Дане рішення ідеально підійде як для маленької кухні, так і для значних розмірів їдальні. У великому приміщенні можна наголосити на темні тони.
Якщо рішення впало на те, щоб використовувати в дизайні кухні бежевий колір, необхідно врахувати кілька важливих моментів:
- Відтінок може використовуватися як базовий для обклеювання стін шпалерами даної колірної гами від теплого до холодного відтінку. Впливає і освітлення: там, де сонячні промені не дуже прямі, хорошим вибором виявляться м’які текстури з рельєфом, а гладку поверхню краще використовувати на світлих місцях.
- Важливо, щоб стіни та кухонні меблі не виявилися одного тону – через це все зливатиметься і здаватиметься нудним, одноманітним. Бежевий непогано поєднується з іншими відтінками, але світлими чи темними? Зверніть увагу на розмір кухні.
- У приміщенні в сіро-бежевій кухні біла стеля буде виглядати дуже непогано. А якщо скористатися світло-блакитним кольором, то в атмосфері з’явиться легкість. Жовтий тон у поєднанні даватиме тепло. Бузковий теж буде цікавим поєднанням разом із бежевим.
- Пол правильніше зробити з натуральних матеріалів і тонів. Кам’яний чи дерев’яний стане чудовим рішенням. Чудовим виявиться його темний відтінок, якщо стіни світло-бежеві. Якщо ж шпалери темні, все має бути навпаки. При виході приміщення на північний бік, не кладіть кахель на кухонну підлогу – це зробить кухню холодною та порожньою.
- Для бежевої кухні важливі стільниця, а також фартух. Як говорилося вище, камінь добре поєднується з бежем, так що стільницю краще вибрати з нього. А фартух нехай буде під її тон. Однак, якщо стільниця надто темна, майже чорна, то білий фартух цілком непоганий.
- Під час вибору мийки та змішувача варто приділити увагу не тільки на їх колір, а й на загальний інтер’єр приміщення. При сучасному дизайні використовують хромовані вироби, для класики – мідні або жовтуваті раковини і змішувачі.
- Все на кухні має гармоніювати один з одним, починаючи від витяжки і закінчуючи меблями. Холодильник, на відміну від інших елементів декору, можна задекорувати.
- За умови, якщо в інтер’єрі використовуються бежеві меблі, то стіни кухні в бежевих кольорах повинні бути іншого відтінку. Це також стосується і меблювання кімнати. Якщо кухня розробляється в класичному стилі, то можна використовувати меблі з деревини. Якщо це сучасна кухня, то тут підійде стільниця їхнього каменю чи скла.
- Залежно від квадратур приміщення можна поставити диван на кухню – це зробить обстановку більш комфортною та затишною. У меншому приміщенні цього можна досягти за допомогою невеликих декоративних подушечок на стільцях та табуретах.
- Для акценту можна використовувати яскраві моменти, наприклад, ваза з квітами, посуд на полицях, барвисті рушники, штори, подушки. Бежевий відтінок здатний не лише підкреслити, але й надати колориту загальному інтер’єру.
- Тканина для штор та скатертини можна використовувати в тих самих натуральних тонах. Якщо хочеться внести в дизайн кухні трохи свіжості та ніжності, тоді найкраще використати додатковий декор – підноси, кошики, мережива та бавовна у текстильних виробах.