Потужність та швидкість обертання блендера
Багато цікавить питання: блендер занурювальний який краще? Розглянемо по порядку два параметри:
- Потужність приладу. Відповідає за швидкодію та продуктивне подрібнення продуктів. Які потужності у занурювальних блендерів? Сучасні моделі мають параметри від 120 – 1500 Вт. Часто продукція купується із усередненими даними 700-800 Вт. Розгляд відгуків показав, що цієї потужності вистачає, щоб перемолоти продукти для приготування звичайних страв. Якщо планується розколювати лід або посікти м’ясо, тоді потрібно брати моделі з більшою потужністю. Якщо пристрій буде застосовуватися для приготування супів та м’яких овочів, то підійде прилад з невеликою потужністю;
- Швидкість обертання. Це ще один показник, що впливає на швидкість подрібнення. У сучасних приладів вона становить від 10 000 до 19 000 оборотів/хв, а швидкостей налічується від 1 до 25. Насправді часто використовується лише 1-2 швидкості. Окремі вироби мають функцію плавного перемикання швидкості. За допомогою дії з натискання кнопки можна збільшувати або знижувати оберти апарата.Випущено блендери з турбо режимом, де натисканням на кнопку вдасться включити роботу приладу на максимальну потужність на недовгий проміжок часу. Ще є апарати з імпульсним режимом. При його увімкненні насадки починають крутитися з короткочасними зупинками. Це необхідно при обробці овочів та фруктів, які здатні зупинити ножі апарату та порушити його роботу.
Крім режимів швидкості радиться розглянути пристрій ножа на блендері, найкращий варіант – це 3-4 лопаті, а не 2 відгалуження.
Як і у різного приладу, блендер має деякі недоліки. Наприклад, утримуючи прилад у включеному стані, через час рука може втомлюватися від певного зусилля утримання, а також від вібрації. Це властиво дешевим приладам. Тому варто купувати блендери середньої та високої цінової категорії.