Як виділити зони освітленням
Будь-яке розташування столу передбачає наявність над ним одного або кількох освітлювальних приладів. Це може бути додаткова люстра або невелика абажурна конструкція.
В окремих випадках чудово для цієї мети підходить торшер аркового типу у верхній частині, або конструкція для підлоги, що додає затишку в обстановку. Стіл може освітлюватися точковими світильниками на стелі.
Оформлення загального простору під «студію» дозволяє розділити зони за допомогою обіднього столу. Тоді над ним краще встановити цілу групу світильних приладів, що утворюють своєрідну світлову шторку, яка ефектно розмежовує різні функціональні ділянки.
Декорування
Постери або картини – чудова нагода прикрасити ними стінку поряд з обіднім столом. Натюрморти із зображеннями фруктів, овочів, витончених кавових чашок, тістечок доповнять загальну картину.
- Для вітальні ідеально підійде пейзаж міського плану з бістро або абстракцією.
- Оригінальне рішення в дусі сучасності застосувати зображення вікна, що ілюзорно відкриває вид на канали Венеції або лавандові поля Франції.
- Досить часто можна зустріти в такій зоні дзеркальні поверхні, що додають світла та відображають предмети накритого столу. Створюється ілюзія розкішного достатку.
- Стіни можна декорувати за допомогою вінтажного годинника, відповідними написами, тарілочками із зображеннями.
- Вітається розташування поличок на стінах, вбудованого типу стелажами, буфетними стійками.
- Прикрашені гарним сервізом, різноманітним посудом, сувенірними виробами, вони органічно вписуються в дизайнерську композицію.
Додавши яскравість акцентних стільців, можна посилити стилістичну спрямованість зони для обідніх трапез.
Досить насиченого кольору можуть бути предмети декору на самому столі, такі як:
- Серветки під тарілки;
- Вазочка для квітів;
- Бігунок.