Чорно-біла кухня
У такому інтер’єрі головну роль відіграє контраст створюваний чорним та білим. Добре виглядатиме чорна підлога під дерево з білими стінами та білим потоком.
- При укладанні підлоги краще віддати пріоритет ламінату або кварц-вінілової плитки, лінолеум звичайно теж допустимо, але тоді потрібно звернути увагу на колір і текстуру, найкраще виглядатиме малюнок максимально схожий на ламінат.
- Тепер про гарнітуру. Щоб кухонний гарнітур виділявся на тлі стін, він має бути абсолютно чорним. Допустиме глянсове оздоблення, але в такому випадку необхідно мати на увазі, що на глянці будь-який бруд набагато помітніший і кухню доведеться мити частіше.
- Також варто звернути увагу на фартух, варіантів дизайну темно — білих кухонь багато, і виробники пропонують різні фартухи, багато з яких є досить красивими.
- Серед них трапляються не дуже цікаві або просто безсмачні, які легко помітити по перевантаженості малюнками і кольорами, що не поєднуються. Неприпустимо використання фартуха яскравого кольору, якщо кухня чорно-біла, то і фартух повинен бути тих самих тонів.
- Добре виглядатиме фартух із зображенням нічного міста, космосу (при цьому планета на зображенні може грати роль яскравого акценту, але в такому разі небесне тіло на зображенні має бути одне).
Якщо пропоновані фартухи не підходять, можна зробити фартух з плитки, відмінним варіантом стане глянсова плитка під цеглу, затирка для швів може бути білою або чорною. На фото темних кухонь з фартухом з плитки відразу видно, наскільки таке виконання оригінальніше за звичні нам панелі.