Як вибрати сотейники: огляд матеріалів, форми, розміру, покриття (рейтинг найкращих моделей)

Рекомендації щодо вибору сотейників

Але якщо посуд є досить великим і важким, то однієї ручки часто буває мало. Тому були придумані сотейники з двома ручками. Проте струшувати вміст цього різновиду посуду в процесі приготування їжі вже не так зручно.






Також є варіанти сотейників, у яких одна ручка є короткою як у каструлі, а інша довгою як у сковорідки.

Щоб посуд можна було використовувати для гасіння м’яса або овочів протягом тривалого періоду часу, він повинен мати товстий корпус. Головними ознаками гарного сотейника є товсті стінки, а також товсте дно. Завдяки цьому забезпечується рівномірне приготування їжі, створюється перешкода для швидкого випаровування вологи, так само як і для пригорання.

Сотейник з товстими стінками може зберігати тепло протягом тривалого часу. З цієї причини страва залишається гарячою і навіть продовжувати готуватися навіть після того, як плита буде вимкнена. При цьому воно не розварюватиметься.

Найголовнішим критерієм вибору такого різновиду посуду як сотейник є матеріал, з якого він виготовлений. На даний час для виготовлення сотейників використовуються різні матеріали. Завдяки цьому істотно розширюється сфера застосування даного різновиду посуду домогосподарками на кухнях.