Штори та фіранки
У багатьох сучасних інтер’єрах відсутні фіранки та штори: їх замінили жалюзі. Але у просторі класичного стилю фіранки відіграють важливу роль.
Вони можуть бути пошиті з тканини пісочного або насичено-жовтого відтінку. Цей яскравий акцент пожвавлює інтер’єр, вносить нотку веселого безтурботного настрою.
Якщо кухня витримана в білих або бежевих тонах, то сонячні фіранки добре доповнять кольорову композицію. Дизайн жовтої кухні можна доповнити молочно-білими або салатовими фіранками.
Непогано поєднується із сонячними відтінками персиковий та помаранчевий колір. Тільки використовувати теплу колірну гаму потрібно обережно, тому що занадто інтенсивне забарвлення пригнічує на психіку людини.
Гарнітур
Якщо стіни оздоблені жовтим, гарнітур потрібно вибирати в іншій колірній гамі або на кілька тонів яскравіше/блідше. Але до кухні з білосніжними або салатовими стінами добре підійде сонячний або пісочний гарнітур.
Частина гарнітура може бути білою (верхні шафки), а частина – жовтою (підлогові тумби або пенал). До жовтого підійдуть деталі чорного відтінку.
Для створення літнього настрою можна вибрати поєднання зеленого із жовтим або пісковим. У цьому випадку нижні шухлядки гарнітура повинні бути зеленими (або трав’яного тону), а верхні – пісочного або жовтого. Особливо вдало буде дивитися це поєднання в розташованій на північній стороні кухні: частинка літнього тепла та світла створюватиме оптимістичний настрій.
Останнім часом набуло поширення поєднання чорного та жовтого в інтер’єрі. Чорно-жовта кухня виглядає стильно, незвично, елегантно. Стіни фарбують у пісочний або гірчичний відтінок, гарнітур встановлюють жовтий із чорними елементами.
На додаток до гарнітуру — чорні світильники, стільці, килимові доріжки, настінний годинник, газова (індукційна, електрична) плита.